دیدار مدیر حمل و نقل و دبیر شورای ترافیک استان فارس با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان
در مورد تابلوهای با سرعت 40 کیلومتر در بعضی بولوار های شهر لار تجدید نظر کنید
زمان انتشار: 23 آبان 1396 ساعت 17:03:14
تعداد بازدید: 530
محمود میرزایی مدیر حمل و نقل و دبیر شورای ترافیک استان فارس با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار کرد. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، مهندس محمود میرزایی مدیر حمل و نقل و دبیر شورای ترافیک استان فارس به اتفاق آرش اسدپور کارشناس معین عمرانی شهرستان و سرهنگ کریمی جانشین پلیس راهور استان فارس با معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار کرد.
 
در این دیدار فرماندار ویژه لارستان بر مردم محوری و توجه به استفاده از نظرات تخصصی و علمی بمنظور روان سازی در موضوع ترافیک و تردد مردم و استفاده شیوه های نوین جهانی و ایجاد رضایتمندی و جلوگیری از اقدامات دست و پاگیر به نحویکه فعالیت های روزه مره مردم را با مشکل مواجه نماید؛ تاکید کرد.
 
حسنی همچنین از شورای ترافیک خواست که اعمال قانون را در چارچوب دستورالعمل های صادره صورت دهند و در خصوص تابلوهایی که با سرعت 40 کیلومتر در بعضی بولوار های شهر نصب گردیده است که مورد اعتراض مردم هم می باشد متناسب با وضعیت بولوارها تجدید نظر کنند.
 
در این نشست همچنین علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان و اعضا کمیته فنی شورای ترافیک شهرستان نیز حضور داشتند. در ادامه اعضا کمیته شورای ترافیک استان و شهرستان نیز از نقاط حادثه خیز شهرهای لار،لطیفی، خور و محورهای مواصلاتی این حدود، بازدید و تدابیر و تصمیمات ترافیکی مورد نیاز اتخاذ گردید.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

ح
Iran, Islamic Republic of
25 آبان 1396   ساعت: 09:26:51

اتفاقا در مورد نصب ئست انداز پیگیر شدن در نهایت رسیدیم به کمیته ترافیک که اونجا مصوب میشه . پس جناب فرماندار محترم از همون جا استارت تجدید نظر در سرعت و دست اندازها بزنید.با تشکر

 
لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام