خرید و واگذاری شش واحد مسکونی برای مددجویان تحت پوشش کمیته امداد لارستان
زمان انتشار: 23 آبان 1396 ساعت 18:13:48
تعداد بازدید: 429
مدیر کمیته امداد امام خمینی(ره) شهرستان لارستان از خرید و واگذاری شش واحد مسکونی به مددجویان تحت حمایت این نهاد از محل اعتبارات کمیته امداد و کمک خیرین خبر داد.
 به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد، هوشنگ دلاور در حاشیه واگذاری یک باب منزل مسکونی خریداری شده جهت خانواده ای یتیم که با حضور معاون سیاسی فرمانداری ویژه لارستان ، شهردار و تنی چند از اعضای شورای شهر لار برگزار شد اظهار داشت : حل مسکن مددجویان کمیته امداد موجب توانمندسازی خانوارهای تحت حمایت این نهاد می‌شود، لذا كميته امداد امام خميني مسئله تأمين مسكن مددجويان و ولينعمتان خود را از نظر دور نداشته و در كنار ساير خدمات خود در راستاي تأمين حداقل مايحتاج و نيازهاي ضروري نيازمندان مورد حمايت در امر تأمين مسكن آنها نیز فعاليت و خدمات قابل توجهي داشته است. دلاور افزود : با رایزنی های صورت گرفته ، در سال جاری، تعداد 6 واحد مسکن مددجویی با اعتباری بالغ بر1 میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی و مبلغ 2میلیارد و 750 میلیون ریال از محل کمک خیرین و حامیان طرح اکرام ایتام خریداری و یا احداث گردیده و در اختیار مددجویان فاقد مسکن قرار گرفته است.
 
مدیر کمیته امداد لارستان اضافه کرد: آخرین مسکن واگذار شده که بدان اشاره شد یک آپارتمان دو خوابه در شهر لار میباشد که با اعتبار200ملیون ریالی دولتی ، 650 ملیون ریالی خیرین و خویشاوندان مددجو و وام 50 ملیون ریالی کمیته امداد خریداری و تحویل داده شد.
 
دلاور اشاره نمود که خیرین و نیک اندیشان در صورت تمایل به مشارکت در امر خرید و ساخت و تعمیر مسکن محرومین میتوانند با اختصاص هر مبلغی در این کار خداپسندانه شرکت نمایند.


علی    قلندری

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام