نشست شورای اسلامی شهر لار با جمعی از اساتید و کارکنان مرکزآموزش علمی-کاربردی لارستان
زمان انتشار: 28 آبان 1396 ساعت 12:21:29
تعداد بازدید: 528
ریاست و جمعی از اعضای شورای اسلامی شهر لار و نماینده شهردار با سرپرست و جمعی از اساتید و کارکنان مرکزآموزش علمی-کاربردی لارستان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی کاربردی لارستان ، این نشست با حضور عبدا..محبی رئیس شورای اسلامی شهر لار و جمعی از اعضاء شورا و همچنین نماینده شهردار با فرجام سرپرست مرکز آموزش علمی - کاربردی لارستان و جمعی از اسلاتید و کارکنان با هدف تعامل بیشتر و آشنایی با فضای آموزشی دانشگاه برگزار شد.
 
در ابتدا فرجام سرپرست مرکز پس از خوشامدگویی ،دانشگاه را مبدا و مرکز تحقق آمال هر ملتی معرفی کرد و اظهار داشت:اینجانب امیدوارم با مدیریت شهردار مردمی و تعامل مستمرشان بتوانیم شاهد ارتباط منطقی با شهرداری و شورای اسلامی شهر و دانشگاه باشیم.قطعاً این رابطه به ایجاد یک انرژی فکری به شهر و توسعه دانشگاه کمک می نماید. فرجام در ادامه افزود :دانشگاه با وجود امکانات و ظرفیت های آموزشی و پژوهشی آمادگی ارائه خدمات علمی خود به ادارات شهرستان بویژه شهرداری را دارد. محبی رئیس شورا نیز در این نشست با تاکید بر جایگاه آموزش علمی – کاربردی اظهار داشت:فارغ التحصیلان مرکز آموزش علمی – کاربردی در محیط آموزشی با مهارت و فضای کار آشنا می شوند و این مهم در زمینه ورود به بازار کار مؤثر است. محبی در بخشی از سخنان خود همراهی و همدلی مسئولین شهر را عامل اصلی پیشرفت شهرستان عنوان نمود .
 
گفتنی است اعضا ء شورا و اساتید حاضر در این نشست نقطه نظراتی در خصوص تعامل مثبت شورا و دانشگاه در حوزه مشاوره،برگزاری دوره های ضمن خدمت ،استفاده ازتخصص اساتید و دانشجویان و... بیان کردند. در خاتمه اعضای شورا ضمن بازدید از فضای باز محوطه ساختمان ابراز امیدواری نموده تا بتوان در خصوص بهبود فضای سبز رایزنی و اقداماتی صورت پذیرد.


فاطمه    روزگاری

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

عشرت جهاندیده
Iran, Islamic Republic of
28 آبان 1396   ساعت: 19:03:02

باسلام ضمن تشکر از مهربانی ها،محبت وپذیرایی گرم سرکارخانم صفافرجام سرپرست پرتلاش وتوانمنداین دانشگاه و همکارانشان.. ،برای ایشان آرزوی بهروزی دارم

 
لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام