.
سفر معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی به جنوب فارس
زمان انتشار: 8 آذر 1396 ساعت 14:14:06
تعداد بازدید: 650
سفر یک روزه مهندس امینی معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی به حوزه استحفاظی اداره کل با حضور معاون عمرانی استاندار فارس و دیگر مسئولان صورت گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان . باتوجه به بازدید میدانی مهندس امینی از تمامی پروژه های فعال این منطقه وی در پایان در خصوص برآیند این سفر اظهار داشت: محور های مهم در این منطقه ساخته و یا در دست احداث بود و کارهای بسیار خوب که در ظرف این دو سال پایه ریزی شده ، می تواند با یک تزریق منابع مالی مناسب هر چه سریعتر قابلیت بهره برداری پیدا کند.
 
امینی ادامه داد: شبکه ی حمل و نقلی حوزه استحفاظی این اداره کل یک منطقه ی وسیعی را شکل میدهد و این مستعد و توانمند بودن برای خدمات ، می تواند این منطقه و نیز کشور را به استعداد های منطقه ی خلیج فارس منتقل نماید.
 
معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد: طبیعتا نیاز به حمل و نقل مناسب و ایمن در این محور ها موجب شده دولت تمرکز های لازم بر این مهم را صورت و هزینه هایی را در این پروژه ها صرف نماید . وی افزود : در صورتی که امکان حدود 1000 میلیارد ریال منابع اعتباری از طریق سازمان برنامه و بودجه تامین شود ، ان شا الله بهره برداری از پروژه های در دست احداث این منطقه میسر خواهد شد.
 
امینی با اشاره به اینکه: هم اکنون فصل بودجه 97 است و تدابیر خوبی در وازرت راه صورت گرفته ، افزود: برای اولويت بندی در اجرا و تامین اعتبار برای اولویت ها برنامه های خوبی را در نظر داریم . معاون برنامه و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی در پایان خاطر نشان کرد : بسیار خوشحالم که با یک حرکت جهادی که از سوی پیمانکاران و اداره کل راه و شهرسازی لارستان صورت گرفته هیچ یک از پروژه ها تعطیل نشده و تماما به دنبال انجام ماموریت خود می باشند .


روابط عمومي    اداره كل راه و شهرسازي لارستان

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

بدون نام
Iran, Islamic Republic of
8 آذر 1396   ساعت: 18:01:18

در اصل به دعوت نماينده لامرد و مهر براي بازديد از اين دو شهرستان اومده بودن،ولي طوري برنامه ريزي شد که خروجشون از سمت لار باشه

 
بدون نام
12 آذر 1396   ساعت: 07:50:02

نقش نماینده لار در این سفر چه بوده لطفا پیگیری کنید

 
لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام