مراسم گرامیداشت هفته بسیج در شهر جویم برگزار شد
زمان انتشار: 5 آذر 1396 ساعت 01:02:27
تعداد بازدید: 239
به مناسبت سالروز تاسیس بسیج، مراسم گرامیداشت هفته بسیج صبح امروز (96/09/05)در جوار شهدای گمنام(بوستان صبا) شهر جویم برگزار شد. 
به گزارش صحبت نیوز، در این مراسم باشکوه که با حضور جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان و هیئت همراه،مسئولین ادارات،خانواده های شهدا،جانبازان و ایثارگران و تعداد کثیری از بسیجیان به ویژه فرهنگیان و دانش آموزان بسیجی برگزار گردید.
 
ابتدا مهدی بیداد فرمانده حوزه مقاومت امام سجاد(ع) جویم با تبریک 5 آذر بعنوان روز بسیج و خوشامدگویی به مهمانان یاد و خاطره شهیدان و رزمندگان را زنده نگه داشتند.
 
در ادامه فضل الله سلمانپور جانشین فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان نیز با تبریک این روز مقدس به تمام اقشار بسیجی افزود: فلسفه تشکیل بسیج،فلسفه حفاظت و صیانت و رساندن انقلاب به آرمان هایش بوده که در راس آن تمدن بزرگ اسلامی است.
 
ایشان با اشاره به اینکه همه باید به سمت تمدن اسلامی قدم برداریم اظهار داشت: حضور مقتدرانه محور مقاومت و تفکر بسیجی یک موقعیت ویژه در تمدن اسلامی امروز است که این خود زمینه ظهور را فراهم می آورد.
 
وی، به تفکر و اعتقاد امام خمینی (ره) در تشکیل و گسترش تفکر بسیجی در دنیا اشاره و تصریح نمود: تفکر بسیجی در کشورهای اسلامی در حال شکل گیری است که نمونه های آن را درجنگ با داعش و نبرد در لبنان، سوریه و ... می بینیم و همچنین در حادثه اخیر زلزله استان کرمانشاه بار دیگر حماسه حضور بسیجیان در جمع آوری کمک جهت مناطق زلزله زده به وضوح دیده می شود.
 
پایان بخش این برنامه تقدیم هدایا و لوح تقدیر به تعدادی از بسیجیان و اجرای حرکات نمایشی توسط ووشوکاران شهر جویم بود.
 
خبرنگار:آرزو جهان پیما


عادل    پورشمسی

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام