بیانیه حزب آزادی شاخه شهرستانهای جنوبی فارس در مورد حوادث اخیر کشور
زمان انتشار: 12 دي 1396 ساعت 23:24:25
تعداد بازدید: 492
باسمه تعالی
 
لَا تُطِعِ الْكَافِرِينَ وَالْمُنَافِقِينَ وَدَعْ أَذَاهُمْ وَتَوَكَّلْ عَلَى اللَّهِ وَكَفَى بِاللَّهِ وَكِيلًا ﴿۴۸﴾ سوره احزاب 
 و كافران و منافقان را فرمان مبر و از آزارشان بگذر و بر خدا اعتماد كن و كارسازى [چون] خدا كفايت مى ‏كند.
 
 اکنون که دشمنان ملت و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران، با شکست در عرصه های مختلف مواجه شده اند، با طرح شیطانی ایجاد اختلاف بین صفوف مستحکم مردم از طریق شبکه های مجازی، از احساسات پاک و مطالبات به حق مردم، سوء استفاده کرده و آزمون شکست خورده دیگری را تجربه می کنند که به حول و قوه الهی و با هوشیاری شما مردم عزیز، ناکامی وشکست دیگری را برآنان تحمیل خواهیم نمود.
 
نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران  وامنیت  کشورحاصل مجاهدت ها ورشادت های فراوان و خون بهای شهیدان است.
 
 
بی شک حل مشکلات کشور به ویژه در مسائل اقتصادی نیازمند همت و تلاش مضاعف مسئولان و حفظ آرامش و وحدت مردم می‌باشد و دولت خدمتگزار و مجلس  شورای اسلامی هنگام بررسی و تصویب بودجه یقینا"دغدغه‌های مردم شریف را مد نظر داشته و برطرف خواهد کرد.
 
حزب آزادی شاخه  شهرستان های جنوبی فارس  با تجدید میثاق با آرمان های امام راحل(ره) و تبعیت از فرامین مقام معظم رهبری ، برای پیگیری خواسته های به حق و ضروری شما با تمام توان، تلاش خواهد کرد و از شما مردم هوشیار و انقلابی و بخصوص جوانان عزیز درخواست می کنیم به طناب پوسیده استکبار جهانی تمسک نجوئید و بدانید تخریب اموال عمومی و لطمه به بیت المال و ایجاد بی نظمی و هرج و مرج، گناهی نابخشودنی است که به شدت آن را محکوم می کنیم. 
 
حزب آزادی از حفظ هوشیاری  همه مردم شریف  شهرستان های لارستان ،خنج و گراش تشکر نموده و   از همه مردم به خصوص جوانان عزیز خواهشمند است صف خود را از صفوف ضد انقلاب و اغتشاشگران جدا نموده وهرگز تحت تاثیر تبلیغات مسموم منافقین ومعاندین واستکبار جهانی قرار نگیرند.
 
درپایان از همه مسؤلان ونیروهای نظامی  وانتظامی وهمه دستگاه هایی که درحفظ امنیت این مرز وبوم همت می گمارند صمیمانه تشکر و قدردانی می نماییم.
 
افشین افکاری دبیر حزب آزادی شهرستان های جنوبی فارس
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام