جلیل حسنی: مسئولین با خلاقیت و نواوری در طول دهه فجر برنامه های جدید و با کیفیتی را ارائه دهند
19 کمیته تخصصی ستاد دهه فجر در لارستان تشکیل شد
زمان انتشار: 16 دي 1396 ساعت 15:20:15
تعداد بازدید: 506
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، 19 کمیته تخصصی ستاد دهه فجر در لارستان تشکیل شد. 
به گزارش صحبت نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در جلسه ای به ریاست جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و با حضور مسعود راسخی و علی اصغر علی پور معاونین سیاسی و برنامه ریزی فرمانداری ویژه لارستان و جمعی از روسای ادارات شهرستان، 19 کمیته تخصصی ستاد دهه فجر در لارستان تشکیل شد.
 
در این جلسه فرماندار ویژه لارستان با بیان اینکه زمان اجرای برنامه های شکلی ، ظاهری، نمادین و روتین در ایام الله دهه فجرگذشته است، افزود: رؤسای کمیته های تخصصی ستاد دهه فجر شهرستان با خلاقیت و نوآوری برنامه های جدید و با کیفیتی را ارائه دهند واقدامات و عملکردها را قاعده مند، قانونی به پیش ببرند و اجرایی کنند و از برنامه های تکراری پرهیز نمایند.
 
حسنی تاکید کرد: تمامی ارگانهای شهرستان برنامه های خوبی را برای مردم برگزار کنند و در راستای شفافیت سازی گام بردارند و بیش از پیش برنامه ها را در جامعه نهادینه کنند و در دهه فجر پیش رو محکم تر پای کار باشند و حضور جدّی در تمامی برنامه ها داشته باشند تا بتوانیم در دهة فجر یک تبلور عینی دیگری از حضور مردم ایجاد کنیم که در عرصه داخلی و خارجی تأثیر گذار باشد.
 
وی ادامه داد: از هر برنامه جدیدی که از سوی کمیته های تخصصی ستاد دهة فجر و مردم در ایام الله دهه فجر انقلاب برگزار گردد، استقبال می کنیم و این را هم تذکر دهم که برنامه ها مختص فقط مرکز شهرستان نباشد، بلکه در تمامی شهرها، بخشها، روستاها، آبادی ها و مناطق عشایر نشین منطقه لارستان بزرگ نیز برنامه های فرهنگی، هنری، ورزشی، مذهبی و قرآنی و غیره برگزار گردد.
 
در ادامه مسعود راسخی معاون سیاسی امنیتی فرمانداری ویژه لارستان هم در سخنانی از تمامی رؤسای ادارات شهرستان خواست در ایام دهة فجر دستاوردهای نظام و انقلاب را برای مردم تبیین نمایند. علی اصغر علی پور معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان هم خواستار ارسال پروژه های افتتاحی دهه فجر به فرمانداری گردید.
 
محسن حجتی مدیر روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان و دبیر ستاد دهه فجر شهرستان نیز از رؤسای ادارات شهرستان و کمیته های تخصصی ستاد دهة فجر شهرستان خواست هر چه سریعتر برنامه های فرهنگی، هنری، مذهبی، قرآنی، ورزشی و غیره که قرار است در طول دهة فجر امسال در سراسر منطقه لارستان بزرگ برگزار گردد؛ به فرمانداری ارسال نمایند. وی یادآور شد در ایام دهه پرفروغ فجر انقلاب اسلامی برنامه ریزی مناسب از تابلوها و امکانات تبلیغی در سطح شهرستان که متعلق به دستگاه های اجرایی است جهت انتقال پیام ها و ارزش های فرهنگی انقلاب اسلامی و عملکرد ادارات مربوط صورت پذیرد.
 
در ادامه پس از بحث و بررسی، رؤسای کمیته های تخصصی ستاد دهة فجر انقلاب اسلامی شهرستان لارستان در سال جاری معرفی شدند. کمیته بسیج و مراسم به مسئولیت ناحیه مقاومت بسیج ، کمیته فرهنگی و هنری به مسئولیت اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی، کمیته روستایی و عشایری به مسئولیت جهادکشاورزی ،کمیته فرهنگیان و دانش آموزی به مسئولیت آموزش و پرورش ،کمیته فضاسازی و تزیینات شهری به مسئولیت شهرداری لار، کمیته روحانیون و طلاب به مسئولیت حوزه علمیه، کمیته کارگری و کارفرمایی به مسئولیت اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی، کمیته ورزش و جوانان به مسئولیت اداره ورزش و جوانان ، کمیته کودک و نوجوان به مسئولیت کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، کمیته دانشجویی به مسئولیت دانشگاه آزاد اسلامی، کمیته حمل و نقل به مسئولیت سازمان حمل و نقل درون شهری، کمیته اصناف به مسئولیت اداره صنعت، معدن و تجارت، کمیته ایثارگران به مسئولیت بنیاد شهید و امور ایثارگران ، کمیته مساجد و تشکل های اسلامی به مسئولیت کانون های فرهنگی مساجد، کمیته همیاری و تشکل های مردمی به مسئولیت اداره بهزیستی، کمیته بانوان به مسئولیت امور بانوان فرمانداری ، کمیته دبیرخانه ستاد دهه فجر به مسئولیت دبیرخانه فرمانداری ، کمیته ارتباطات ، اطلاع رسانی ، پیگیری، نظارت و ارزشیابی به مسئولیت روابط عمومی فرمانداری ویژه لارستان از جمله کمیته های تخصصی ستاد دهه فجر 96 شهرستان لارستان هستند.
 
در پایان هر یک از حاضرین در جلسه برنامه های پیشنهادی خود را ارائه کردند و تصمیماتی نیز در خصوص چگونگی بهتر برگزار شدن برنامه ها در طول دهه فجر اتخاذ گردید.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام