بخشدار جدید بنارویه لارستان معارفه شد
زمان انتشار: 18 دي 1396 ساعت 20:54:12
تعداد بازدید: 243
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان تاکید کرد: بخشدار علاوه بر علم و تجربه، باید دارای هنر مدیریتی باشد. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ جلیل حسنی در مراسم تودیع و معارفه بخشدار بنارویه در سخنانی ضمن تقدیر و تشکر از اسماعیل بهروز تل سرخی تصریح کرد: بخشدار سابق بنارویه در راستای اهداف نظام و انقلاب و با همکاری مردم و مسئولین توانست طی این چند سال اخیرکارهای ارزنده ای را در سطح بخش بنارویه انجام دهد، که در طول این مدت هدفش فقط خدمت به مردم شهر و بخش بوده است.
 
وی ادامه داد: اینجانب از خدمات بخشدار سابق بنارویه رضایت دارم اما به جهت ایجاد تنوع و نوآوری، تغییراتی در سمت مدیران لازم است چرا که اگر یک نفر چند سال مدام در یک مسئولیتی ماندگار شد، دیگر کشش آن را ندارد که در کارش نوآوری و خلاقیت ایجاد کند و دارای ایده باشد و برای خودش هم فعالیت ها تکراری می شود، بنابراین تغییر لازم است.
 
فرماندار ویژه لارستان با بیان اینکه لازم است از تجربیات مدیران قبلی هم در طول خدمت استفاده شود،ادامه داد: در راستای خدمت به مردم، جابجایی و تغییرات در پست مدیریتی لازمه تکامل و پویایی جامعه است و لازمه تحرک و تنوع کاری برای شخص تودیع شده نیز هست و فرد جدید نیز باید با ایده های جدید و نو همراه با خلاقیت و نوآوری سکان بخشداری را به پیش ببرد و با همیاری و همکاری مردم ، روحانیت ، امام جمعه، مسئولین و شوراها، در راستای خدمت به مردم بخش قدم بردارد و با استفاده از تجربیات گذشته خود، بیش از پیش در بخش بنارویه خدمات رسانی را ارائه نماید.
 
حسنی با اشاره به اینکه اولین کسی که بایستی در سطح بخش در خصوص هر گونه اقدام، فعالیت و نارسایی که ایجاد می شود پاسخگو باشد بخشدار است، تصریح کرد: بخشدار در حوزه های مختلف از جمله امنیتی، سیاسی، اجتماعی، اقتصادی، فرهنگی و اجرایی نقش مهم و اصلی را ایفا می کند و در نحوه تعامل، هماهنگی ، همدلی، همگرایی و عدم تعارضاتی که در حوزه استحفاظی رخ می دهد، نیز یقیناً اولین کسی است که باید جوابگو باشد.
 
معاون استاندار فارس خاطر نشان کرد: بخشدار بایستی این هنر را داشته باشد که بتواند در همه حوزه ها، هم نظردهد و هم پیگیری، فعالیت، تعامل، همراهی و همدلی بین مجموعة مدیریتی شهرستان و بخش را ایجاد کند، لذا بخشدار جدید اولین کارش این است که با ایجاد تعامل بین مدیریت بخش و ارتباط این بدنة مدیریتی و اتصال آن به بدنة مدیریتی شهرستان و ایجاد تعامل بین دستگاه های اجرایی ، سیستم اداری و بدنه مردم شهر و بخش و شوراهای اسلامی شهر و روستا و دهیاران فعالیت های خودش را جلو ببرد، البته تعامل، نباید تعامل تبعیتی باشد، بلکه باید همراه با اقتدار دولت انجام گیرد. وی ادامه داد: این مهم، از فعالیت ها و مدیریت های تعارضی جلوگیری می کند چرا که مدیریت تعارضی به تداوم فعالیت ها ضربه می زند، که امیدواریم بخشدار با معطوف کردن توجه خویش به همه مسائل و بصورت خاص، وضعیتی را در بخش ایجاد کند که علاوه بر اینکه فعالیت های گذشته تداوم یابد، از خدمات جدید هم مردم بهره مند گردند.
 
حسنی اظهار داشت: برقراری ارتباط با گروهها، شخصیت ها و نمایندگان سلایق مختلف سیاسی و اجتماعی از وظایف بخشداران است اما براساس مصالح دولت تصمیم گیری شود. وی در پایان سخنانش با تاکید مجدد بر ارتباط و تعامل با گروه های مختلف جامعه گفت: باید ارتباط بخشدار با مردم،روحانیت،امام جمعه،شوراها و مسئولان روز به روز تقویت شود.
 
در ادامه حکم سجاد قنبری به عنوان بخشدار جدید بنارویه لارستان به وی تقدیم شد و از اسماعیل بهروز تل سرخی بخشدار سابق هم با لوح سپاس و هدایایی تجلیل گردید. پیش از این نیز صغیر معاون مدیر کل دفتر امور سیاسی و انتخابات استانداری فارس، اسماعیل بهروز تل سرخی بخشدار سابق، منصور جعفری رئیس شورای شهر بنارویه ، علی رام برزین رئیس شورای بخش بنارویه و سجاد قنبری بخشدار جدید بنارویه هم به ایراد سخن پرداختند. گفتنی است سجاد قنبری اهل مرودشت و دارای مدرک لیسانس حقوق قضایی می باشد و پیش از این نیز کارشناس اداره کل مدیریت بحران استانداری فارس و بخشدار پاسارگاد بوده است.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام