نشست مشورتی کمیته امداد با مراکز نیکوکاری و موسسات خیریه برگزار شد
زمان انتشار: 20 دي 1396 ساعت 09:34:55
تعداد بازدید: 110
نشست مشورتی کمیته امداد و مراکز خیریه، پیرامون چگونگی برگزاری جشن نیکوکاری در کمیته امداد برگزار شد. 
به گزارش صحبت نیوز به نقل از روابط عمومی و اطلاع رسانی کمیته امداد، این نشست به منظور تعامل و هماهنگی برای اجرای هرچه بهتر مراسم جشن نیکوکاری در شهرستان برگزار شد.
 
دلاور رییس کمیته امداد امام خمینی (ره) لارستان با اشاره به اینکه تعامل بسیار خوبی بین کمیته امداد و موسسات خیریه برقرار است گفت: این تعامل باعث افزایش کمیت و کیفیت خدمات و در نهایت رضایتمندی بیشتر محرومین جامعه شده است.
 
ایشان در این جلسه که به منظور ارائه راهکارهای مناسب جشن نیکوکاری برگزار شده بود، خاطر نشان ساخت که در دو ماه پایانی سال، طرح های 1397 لبخند و رویش لبخند با مشارکت مراکز نیکوکاری و موسسات خیریه در سطح کل شهرستان برگزار خواهد شد.
 
طرح 1397 لبخند، طرح اهدای 1397 کارت هدیه 30 هزار تومانی و رویش لبخند نیز طرح اهدای کیف و کفش و لباس توسط فروشندگان این کالاهاست.
 
دلاور با اشاره به اینکه، این دو طرح از طرح های ابتکاری لارستان است که در دو سال گذشته کلید خورده و با استقبال بی نظیری مواجه گردیده، خاطر نشان کرد که به زودی طرح ابتکاری منوی مهربانی نیز در لارستان اجرا خواهد شد.
 
در این جلسه مدیران عامل و روسای موسسات دارالایتام امام علی (ع)، مراکز خیریه صابرین خور، سلمان فارسی اوز، مراکز نیکوکاری حضرت ابوالفضل (ع) و باب الحوائج و موسسه خیریه امام حسن مجتبی (ع) حضور داشتند.


محمود    پورطیبی

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام