مدیر کل راه وشهرسازی لارستان خبر داد :
164هزار متر مربع از اراضی دولتی در جنوب فارس رفع تصرف شد
زمان انتشار: 23 دي 1396 ساعت 16:21:57
تعداد بازدید: 201
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان مهندس باقری فرد مدیر کل و محمد صادق یادگار مدیریت املاک و حقوقی این اداره کل ضمن بازدید از حوزه استحفاظی از نزدیک در جریان اقدامات یگان حفاظت از اراضی این اداره کل قرار گرفتند.
 باقری فرد افزود: در دو ماه اخیر بیش از 164 هزار متر مربع زمین به ارزش 156 میلیارد و 969میلیون ریال رفع تصرف از اراضی ملی در حوزه این اداره کل داشته ایم.
 
وی افزود: این تصرفات در شهرهای گراش، لار ، جویم ، بیرم ، خنج و گله دار بوده است که با هوشیاری کامل یگان حفاظت این اداره کل تمامی این اراضی شناسایی و پرونده آنها به مراجع قضایی ارسال و پس اخذ دستور از دادستانی تمامی این اراضی از متصرفان بازپس گرفته شد.
 
باقری فرد به تمامی سودجویان زمین هشدار داد یکی از اولویت های مهم ما حفاظت از اراضی دولتی است و به صورت شبانه روزی کلیه اراضی ملی زیر ذره بین پرسنل املاک و حقوقی این اداره کل قرار دارد و اجازه هیچ گونه سود جویی به زمین خواران نخواهیم داد.
 
وی در خصوص بازپس گیری زمین از متصرفان افزود: در گله دار سه قطعه زمین به مساحت 869 متر مربع ، بیرم سه قطعه به مساحت 19 هزارو 621 ، گراش 45 هزار و 700 ، جویم 50هزار ،خنج 6هزار و لار 97 متر مربع زمین های متصرفی بازپس گیری شده است.


روابط عمومي    اداره كل راه و شهرسازي لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام