شماره هفتادم هفته‌نامه «عصر لارستان» منتشر شد
زمان انتشار: 3 بهمن 1396 ساعت 20:47:26
تعداد بازدید: 409
شماره هفتادم هفته‌نامه «عصر لارستان» منتشر شد. 
به گزارش صحبت نیوز تیترهای اصلی 4گانه این شماره به  افزایش سرمایه سهامداران کارخانه سیمان لارستان از سال 86 تا کنون، برگزیده شدن دکتر محمد باقر وثوقي در جشنواره بين المللي فارابي، انتصاب دکتر سید منصور کشفی به قائم مقامی ریاست دانشگاه علوم پزشکی فارس و اختصاص 4 میلیارد تومان برای بهسازی ایپرون فرودگاه لارستان و اختلاف یک میلیاردی این اعتبار با مبلغ گفته شده سال پیش اختصاص دارد. 
 
سرمقاله این شماره از هفته نامه عصر لارستان از دکتر کاظم رحیمی نژاد با عنوان "انقلاب اسلامی و دشمنانش" است. مقاله "‍ سیاست چینی، سیاست شکننده!" از دکتر مهران صولتی "تأمین اجتماعی روزنامه‌نگاران، حقی که دغدغه شده است!" از امير عباس تقی پور "شطح خیال انگیز زیارت امام رضا(ع)" از شبنم مقدم از مطالب خواندنی این شماره است. 
 
در صفحه آخر و در باکس قاب اثری از "حمیدرضا فخاری " دیده می شود. در باکس میزخبر "مراسم گرامیداشت جان باختگان کشتی سانچی به همت یاوران مردمی لارستان" "درگیری مسلحانه ماموران با قاچاقچیان در لارستان و کشف بیش از یک و نیم تن مواد مخدر" کار شده است و یادداشت آخر را "سیدتقی کمال" با عنوان اشتباه در سیاستگذاری و پیامدهای آن: اقتصاد مجازی؟! نوشته است. 
 
در ستون طنز دو اثر از راشدانصاری و وحید حاج سعیدی با عنوان های "لنگه کفش" و "شکستن شاخ غول کنکور!" دیده می شود و ستون دل نوشته هم با‌ دو اثر "خلیل اژدری" و "ازهار جلالی زاده" پر شده است. 
 
عصر لارستان را از روزنامه فروشی های جنوب فارس بخواهید.


عادل    پورشمسی

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام