در شهر لار:
بلوار فرهنگ و سیدعبدالحسین لاری به دوربین دیجیتال، مجهز می شود
زمان انتشار: 6 بهمن 1396 ساعت 13:42:02
تعداد بازدید: 235
در خیابان سیدعبدالحسین لاری حدفاصل حوزه ی علمیه و فلکه امام خمینی شهر لار و خیابان فرهنگ, حدفاصل فلکه امام خمینی و فلکه طاووس، در هرکدام یک پایه با دو دوربین در هر دو سمت خیابان نصب می گردد. 
عشرت جهاندیده عضو شورای شهر لار در گفت و گو با صحبت نیوز با اعلام این خبر گفت: درپی درخواست مکرر مردمی برای کاهش تخلفات و رفع خطر تصادفات دراین دو بلوار، موضوع دریکی ازجلسات شورا مطرح گردید و اشکان عسکری دیگرعضوشورا باتأکیدبرلزوم توجه به خواسته های معقول وبه حق مردمی،نکاتی را دراین زمینه یادآوری نمود که پس از بحث وبررسی، موضوع موردموافقت سایراعضا قراگرفت وبا۷ رأی مصوب گردید.
 
وی افزود: با دعوت از سرگرد والی رئیس راهنمایی و رانندگی و سرگرد صفری معاون ایشان به شورا از آنان درخواست گردید نسبت به مکان یابی سایر نقاط حادثه خیز شهر و معرفی بهترین نوع دوربین وتجهیزات لازم نیز، همکاری های لازم را با شورا و شهرداری به عمل آورند.
 
سرگرد والی بلافاصله طی نامه ای به شورا، مکان هایی در سطح شهر ازجمله بلوارولایت، بلوار صالح پور، بلوار شهیدامامی, بلوارفرمانداری، بلوارفرهنگ و بلوار سیدعبدالحسین لاری را از نقاط حادثه خیز اعلام نمود. شورا مصوبه ی خود را جهت اجرایی شدن به شهرداری ارسال داشت.
 
شهرداری نیز با برآورد هزینه ای بالغ بر ۴۵۰میلیون تومان برای چهارنقطه (هزینه ی هر ۴دوربین و یک پایه در طرفین هر بلوار ۱۵۰میلیون تومان) به شرط کسر اعتبار لازم از سایر ردیف های بودجه ای شهرداری، آمادگی خودرابه شورا اعلام نمود.
 
شورا با توجه به پایان سال مالی شهرداری ، فعلا بانصب دو دوربین در بلوار سید و فرهنگ، موافقت نمود و مقررشد اعتبار لازم برای خرید و نصب بقیه ی دوربین ها در بودجه ی سال ۹۷ درنظرگرفته شود تا شهرداری با مشکلی مواجه نگردد و سایر مکان ها نیز به دوربین مجهز گردد.
 
خبرنگار: عشرت جهاندیده


عادل    پورشمسی

 

کد امنیتی:   
 [1 نظر]

بدون نام
Iran, Islamic Republic of
8 بهمن 1396   ساعت: 17:11:44

به کجا داریم میرمیم ما که باید خود فرد شورا از جلسه ی خودشون خبرنگاری کنه؟؟؟ پس رسالت این همه خبرنگار چیست؟؟؟

 
لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام