مددجویان کمیته امداد لارستان برق تولید می کنند
زمان انتشار: 21 بهمن 1396 ساعت 11:17:41
تعداد بازدید: 174
با راه اندازی اولین پنل خورشیدی تولید کننده برق، مددجوی 60 ساله کمیته امدادی روزانه به طور متوسط 40 کیلو وات برق تولید می کند. 
به گزارش صحبت نیوز به نقل از روابط عمومی کمیته امداد لارستان،همزمان با دهه مبارک فجر و با حضور معاون استاندار وفرماندارویژه لارستان و جمعی از مدیران شهرستان، اولین پنل خورشیدی تولیدکننده برق یکی از مددجویان کمیته امداد لارستان به بهره برداری رسید.
 
هوشنگ دلاور، رئیس کمیته امداد لارستان در حاشیه این مراسم گفت: شناسایی استعدادهای مددجویان و در پی آن تلاش جهت توانمندسازی و خودکفایی آنها یکی از دغدغه های امداد است که در این راستا، اولین پنل خورشیدی تولید کننده برق با قدرت تولید هر ساعت 5 کیلو وات به طور متوسط، جهت یکی از مددجویان 60 ساله امداد لارستان و در شهر لار نصب و راه اندازی گردید.
 
دلاور، با اشاره به اینکه این طرح با اعطای وام 30 میلیون تومانی قرض الحسنه اجرا گردیده است اعلام داشت: که با محاسبه تولید روزانه حدود 40 کیلو وات برق در ساعت و تزریق آن به شبکه برق شهرستان، درآمدی در حدود 700 تا 800 هزار تومان را برای این خانواده به ارمغان خواهد آورد.
 
رئیس کمیته امداد لارستان افزود: تا پایان سال جاری، 9 پنل خورشیدی دیگر جهت مددجویان راه اندازی و به شبکه سراسری برق خواهد پیوست.


محمود    پورطیبی

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال