تجلیل از مادر شهید کاظم قائدی به همت مرکز آموزش علمی کاربردی لارستان
زمان انتشار: 17 اسفند 1396 ساعت 12:58:32
تعداد بازدید: 187
در آستانه میلاد حضرت فاطمه (س ) ، مسعودراسخی معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه ،غلامرضا محمدی ریاست اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران لارستان، عشرت جهاندیده عضو شورای اسلامی شهر لار، نماینده حوزه علمیه علی بن ابیطالب ،صفا فرجام سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی لارستان در معیت جمعی از اساتید ،کارکنان و دانشجویان بسیج دانشجویی شهید آوینی با خانواده شهید کاظم قائدی دیدار نمودند.
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی _کاربردی لارستان، صفا فرجام سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی لارستان هدف از این دیدار را تکریم و احترام خانواده شهدا عنوان نمود و اظهار داشت: مادران شهدا،با الهام از رفتار شایسته حضرت زهرا (س) و ام البنین در مسأله دفاع از حریم ولایت و امامت در دوران جنگ تحمیلی با لبیک به ولی فقیه زمان (امام خمینی رحمت ا...) ثابت کردند که در پیشگاه بانوی دو عالم سربلندند. راسخی معاونت سیاسی اجتماعی فرمانداری ویژه نیز در این دیدار عنوان نمود: امنیت حاکم بر کشور را مدیون خون شهدا هستیم ، افتخاراتی که داریم از برکت خون شهیدان است و سرکشی به خانواده شهدا را از وظایف خود می دانیم.
 
سپس ابوالقاسم قائدی برادر شهید و مدرس مرکز آموزش علمی کاربردی لارستان به بیان خاطرات و وصیت نامه شهید پرداخت و دیدار با قرائت فاتحه و صلوات به روح بلند شهید خاتمه یافت.


فاطمه    روزگاری

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام