رئیس جدید آبفا روستایی لارستان معرفی شد
مردم از هدر رفت بی رویه آب جلوگیری کنند
زمان انتشار: 20 اسفند 1396 ساعت 15:43:41
تعداد بازدید: 209
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، رئیس جدید آبفا روستایی لارستان معرفی شد. 
به گزارش صحبت نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در این مراسم جلیل حسنی فرماندار ویژه لارستان در سخنانی اظهار داشت: با توجه به گسترده بودن شهرستان لارستان که دارای 8 شهر و 6 بخش می باشد و با توجه به خشکسالی های چندین ساله در این منطقه، می طلبد که مسئولین استانی در موضوع آب، توجه ویژه به لارستان نمایند.
 
وی ادامه داد: خوشبختانه زیر ساخت های لازم در بحث آبرسانی در منطقه لارستان فراهم شده است، در صورتیکه در بعضی از شهرستان های پر آب، دچار کم آبی شدیدی شده اند که هفته ای یک مرتبه آب آن مناطق قطع می شود، لذا همه بایستی به قضیه آب توجه ویژه و برنامه های اساسی و زیربنایی برای آن داشته باشند.
 
حسنی تاکید کرد: اگر در مصرف آب بی توجه باشیم و جلو هدر رفت بی رویه آب را نگیریم، قطعا دچار یک بحران اساسی خواهیم شد و چون شهرستان گسترده است و خشکسالی هم منطقه را فرا گرفته است، مشکلات جدی به بار خواهد آورد.
 
فرماندار ویژه لارستان گفت: بنده از نظر اعتباری بیشترین بودجه را به وضعیت آب روستایی و راه در منطقه اختصاص داده ام. وی در ادامه سخنانش از مهندس رسول عسکری رئیس پیشین آبفا روستایی لارستان تقدیر و تشکر کرد و برای رئیس جدید آرزوی موفقیت کرد.
 
معاون استاندار فارس با تاکید بر اینکه در آینده بایستی از تجربه های مهندس عسکری که ید طولایی در بحث آبرسانی به روستاها دارد استفاده نمود؛ تصریح کرد: اگر تمام کارها و فعالیت هایمان در یک کانال تعاملی صورت پذیرد، تأثیر گذاری آن به مراتب بیشتر است از اینکه کارها و فعالیت ها در یک فضایی با اقدامات تعارضی انجام گردد.
 
حسنی خطاب به رئیس جدید آبفا روستایی شهرستان تاکید کرد: مدیر جدید با وقت گذاشتن و با انگیزه بیشتر در راستای خدمات رسانی به مردم بخصوص روستائیان عزیز در موضوع آبرسانی قدم بردارد.
 
وی افزود: ازالزامات است که بیشترین اعتبارات را به سمت آبفای روستایی سوق داده شود تا مردم دچار مشکل نشوند از آن طرف هم مردم به جدّ در مصرف آب صرفه جویی کنند و از هدر رفت بی رویه آب جلوگیری بعمل آورند.
 
وی با دیگر مردم شهرستان لارستان را به مصرف بهینه و صرفه جویی در مصرف آب دعوت کرد و خواستار مشارکت همگانی مردم و مسئولان به منظور مدیریت مصرف آب شد.
 
بیش از این نیز سید محسن موسوی اصل قائم مقام شرکت آبفای روستایی فارس، مهندس حسینقلی نورسته مدیر حراست آبفا استان، مهندس فرهادپور رییس حوزه مدیر عامل آبفا روستایی فارس، مهندس رسول عسکری رئیس پیشین آبفا روستایی لارستان و منصور تقوی فرد رئیس جدید آبفای روستایی شهرستان هم به ایراد سخن پرداختند.
 
گفتنی است در پایان حکم آقای منصور تقوی فرد بعنوان رئیس جدید آبفا روستایی لارستان به وی تقدیم و از خدمات ارزنده و چندین ساله مهندس رسول عسکری رئیس پیشین تقدیر و تجلیل شد.
 
اضافه می گردد که منصور تقوی فرد دارای مدرک لیسانس مدیریت دولتی اهل و ساکن لار و دارای 24 سال سابقه می باشد و پیش از این معاون آبفا روستایی لارستان بوده است.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام