مسئولان دانشگاه علمی کاربردی لارستان به دیدار فرماندار رفتند
زمان انتشار: 24 فروردين 1397 ساعت 13:20:57
تعداد بازدید: 256
به گزارش روابط عمومی مرکز آموزش علمی _کاربردی لارستان، به مناسبت آغاز سال جدید و در آستانه عید مبعث پیامبر(ص)، صفا فرجام سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی لارستان به همراه جمعی از اساتید و پرسنل مرکز، مسئول بسیج دانشجویی شهرستان و کارکنان هنرستان هوانوردی با حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان دیدار نمودند.
فرماندار ویژه لارستان در این دیدار ضمن تبریک سال جدید با تأسی از رهنمودهای مقام معظم رهبری مبنی بر نام گذاری سال حمایت از کالای ایرانی اظهار نمود: یکی از ساز و کارهای اساسی در کشور تولید و اشتغال است و تصمیم حمایت از کالای ایرانی تصمیمی اساسی است چرا که اگر با این سیاست از رکود خارج شویم تولید رونق می گیرد و چرخ صنعت می چرخد و مردم در کنار مسئولین نقش مهمی در پشتیبانی و تحقق این شعار را دارند.
 
وی افزود: مقوله حمایت از کالای ایرانی چند وجهی است از یک سو تولید کننده باید به بالا بردن کیفیت توجه نماید و حقوق مصرف کننده را رعایت نماید از طرف دیگر مصرف کننده نیز از تولید کننده داخلی حمایت نماید و با این هم افزایی می توانیم شاهد رشد اقتصادی کشور باشیم.
 
وی در پایان تاکید کرد: در این راستا مراکز آموزش علمی کشور با استفاده از توانمندی اساتید می توانند نقش مهمی را ایفا نمایند.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام