منطقه محروم درزو سایبان لارستان صاحب مرکز بهداشتی و درمانی شد
مرکز خدمات جامع سلامت درزو سایبان لارستان افتتاح شد
زمان انتشار: 5 ارديبهشت 1397 ساعت 14:26:28
تعداد بازدید: 1128
منطقه محروم درزو سایبان صاحب مرکز بهداشتی و درمانی شد.
 به گزارش صحبت نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لار، ماشاالله ثمری بخشدار مرکزی، دکتر عباس نصری قائم مقام دانشکده علوم پزشکی لارستان، دکتر یگانه معاون بهداشتی و قشرهای مختلف مردم، مرکز خدمات جامع سلامت روستایی در منطقه محروم درزو سایبان از بخش مرکزی لارستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
 
این ساختمان در زمینی به مساحت 700 متر مربع با زیربنای 550 متر مربع با هزینه ای بالغ بر 10 میلیارد ریال از محل اعتبارات دولتی احداث و تجهیز شده است. این طرح از سال 94 شروع و در سال 97 به اتمام رسیده است.
 
همچنین در همین مکان تعداد دو ساختمان سرایداری و نگهبانی به متراژ هر کدام 100 متر مربع با اعتباری افزون بر 2 میلیارد ریال دولتی ساخته شده است.
 
در آیین افتتاح این مرکز؛ فرماندار ویژه لارستان در سخنانی به اجرای طرح تحول نظام سلامت، در شهرستان اشاره کرد و افزود: یکی از مهمترین طرح های حوزه سلامت در دولت تدبیر وامید و در سالهای اخیر، طرح تحول نظام سلامت است که حجم توسعه مراکز درمانی و بهداشتی در شهرستان و بخصوص در مناطق محروم رشد بالایی داشته است.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال