از فرهنگیان و کارگران شهرداری بخش صحرای باغ تجلیل شد‌
زمان انتشار: 17 ارديبهشت 1397 ساعت 09:04:11
تعداد بازدید: 175
طی مراسمی روز معلم و روز کارگر با حضور خانواده معظم شهدا و معتمدین، روسای ادارات، امام جمعه، بخشدار و شهردار ریاست شورای اسلامی شهرستان لارستان، علی فولادی معاونت پرورشی و آقای شریفی کارشناس انجمن اولیا و مربیان آموزش پرورش و کلیه ی فرهنگیان بخش صحرای باغ و عمادشهر، به میزبانی و همت شهرداری شورای اسلامی عمادشهر و با همکاری بخشداری صحرای باغ برگزار شد.
به گزارش صحبت نیوز؛ امام جمعه ضمن گرامیداشت روز معلم و روز کارگر، مجاهدت و تلاش های فرهنگیان رو ستود و با سخنانی مدارس را مهد تعلم و تربیت اساسی کشور را دانست. 
 
مقیمی ریاست شورای شهرستان لارستان ضمن گرامیداشت روز شوراها، هفته ی معلم و روز کارگر با اشاره به آیات قرآن، مصداق واقعی خدمت را در حوزه تعلیم و تربیت و خدمت رسانی به مردم را دانست.
 
مقیمی با اشاره به روز شوراها از شورای عمادشهر به عنوان شورای جوان،پرکار،خلاق و برتر شهرستان لارستان نام برد از امام جمعه و معتمدین، خیرین و نمایندگان خواست تا حمایت های خود را از خدمتگزاران خود بی دریغ نکنند.
 
سپس بخشدار ضمن تبریک و تهنیت هفته ی معلم و روزکارگر، خدمت صادقانه فرهنگیان این بخش را مثال زدنی خواند.
 
دلاور از حوزه های آموزشی بخش، مسائل و مشکلات مربوط به فرهنگیان همچنین پیرامون درخواست های فرهنگیان سخن گفت.
 
فولادی معاونت پرورشی از بانیان برگزاری این مراسم تقدیر نمود و ضمن پاسخ به و درخواست های بخشدار  درباره ی رشادت های فرهنگیان به سخنرانی پرداخت.
 
ستاری رئیس شورای اسلامی ضمن گرامیداشت اعیاد شعبانیه، هفته ی معلم، روز کارگر روز شوراها را به همکاران خود تبریک گفت.
 
ستاری با اشاره به اینکه دور افتادگی عمادشهر باعث برخی کمیودهای آموزشی شده است از مسئولین شهرستانی خواست تا بیش از پیش نگاه ویژه خود را در حوزه آموزش به این شهر را داشته باشند‌، همچنین او از مدیران و فرهنگیانی که با شورا در تعامل هستند تشکر نمود و از فرهنگیان خواست تا تعامل بیشتری با شورای اسلامی داشته باشند.
 
ستاری از همکاری شبانه روزی و صمیمانه شهردار عمادشهر که بازوی واقعی شورای اسلامی بود نیز تقدیر و تشکر نمود.
 
تشریح شعار آموزشی توسط بازنشسته فرهنگی آقای فلاحت، اهدا لوح سپاس به فرهنگیان و تقدیر از کارگران شهرداری توسط شهردار و اجرای سرود زیبای اقوام‌ ایرانی با شعار وحدت و همدلی مهد کودک آفتاب و سرود مدرسه انصاری یک عمادشهر و قرائت دکلمه توسط اقای قیطاس فولادی از بخش های پایانی این مراسم با شکوه بود.


محمد    دوزنده

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام