دیدار شهردار و اعضای شورای اسلامی شهر لار با مدیر آموزش و پرورش لارستان+عکس
زمان انتشار: 24 ارديبهشت 1397 ساعت 10:45:57
تعداد بازدید: 352
به مناسبت فرا رسیدن شهادت استاد مرتضی مطهری و بزرگداشت مقام معلم، محمدرضا قنبرنژاد شهردار لار به همراه جهاندیده عضو کمیسیون فرهنگی شورا و کارشناسان مجموعه شهرداری با اسماعیلی معاون مدیرکل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان دیدار کردند.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، قنبرنژاد ضمن تبریک اعیاد شعبانیه و تبریک هفته بزرگداشت مقام شامخ معلم گفت: همه ما برای به دست آوردن جایگاه کنونی خود، مدیون اساتید و معلمین پرتلاش این مرز و بوم هستیم.
 
وی با بیان اینکه به حمد اله تعامل در همه ادارات شهرستان به طور قابل توجهی مشهود است و مجموعه شهرداری نیز این امر مهم را در دستور کار خود قرار داده، خاطرنشان کرد: همانطور که در سالهای گذشته مجموعه شهرداری با ارگان مهم و ارزشی به نام آموزش و پرورش همکاری های تنگاتنگ داشته،کماکان نیز در جهت پیشبرد اهداف آموزش و پرورش این همکاریها پایدار و به قوت خود باقی است تا بتوانیم دست به دست هم قدمهای مؤثری برای آینده لارستان برداریم.
 
 
در ادامه عشرت جهاندیده عضو کمسیون فرهنگی شورای اسلامی شهر لارضمن تبریک هفته بزرگداشت معلم، قشر فرهنگیان را مهمترین قشر جامعه برشمرد و گفت: امید است بتوانیم با همدلی و همفکری و وحدت مثال زدنی قشر فرهنگی، آموزش و پرورش و جامعه دانش آموزی هرچه زودتر به اهداف مهمی که دارند دست پیدا کنند.
 
مهدی اسماعیلی معاون مدیرکل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان هم طی سخنانی پشتوانه مدیران شهری شهرستان را مثال زدنی دانست و گفت: به دلیل گستردگی آموزش و پرورش، بدون پشتوانه مدیرانی همچون شهردار، فرماندار و اعضای شورای شهر، این نهاد آموزشی به تنهایی قادر به فعالیت نیست.
 
اسماعیلی تصریح کرد: بیش از پیش پویایی و شرایط مطلوبی در مجموعه شهرستان حاکم است که امیدواریم برنامه های آموزشی تدوین شده، هرچه بهتر و مطلوبتر اجرایی شود.
 
وی با بیان اینکه نباید از فعالیت های گسترده ای که در سالهای گذشته انجام شده غافل شد، افزود: فعالیت های انجام شده در ادوار گذشته قابل تقدیر و تحسین است.
 
 
معاون مدیرکل آموزش و پرورش استعداد یابی شهرستان را یکی از اهداف مهم این مدیریت برشمرد و گفت: کسب مقام های قابل توجه علمی توسط فرهنگیان و دانش آموزان لارستانی در چند ماه اخیر در سطح استان مایه افتخار و مباهات شهرستان است.
 
اسماعیلی در بخش دیگری از سخنان خود به موضوع خیرین مدرسه ساز اشاره کرد و گفت: با رایزنی هایی که با مسئولین کشوری،استانی و شهرستانی انجام شده، در آینده ای نزدیک شاهد ساخت مدارس در مناطق محروم به همت خیرین و دولت خواهیم بود.
 
مدیر آموزش و پرورش لارستان جلسات شورای آموزش و پرورش را پر اهمیت برشمرد و خواستار نگاه جدی تر مسئولین شهرستان به این شورا شد.
 
همچنین به همین مناسبت شهردار لار، رئیس شورای اسلامی شهر، بیژنی و جهاندیده از اعضای شورای اسلامی شهر با حضور درآموزشگاه صدیقه کبری(س) و آموزشگاه شهید غریبی از مقام شامخ معلم تجلیل کردند.
 
در این برنامه عبداله محبی رئیس شورای اسلامی شهر لار ضمن تبریک هفته بزرگداشت معلم، خطاب به تلاشگران عرصه تعلیم و تربیت گفت: اگر امروز توفیق این را پیدا کردیم که به عنوان یک خدمتگزار در شورای شهر در خدمت مردم باشیم، همه اینها را مدیون معلمان و استادان هستیم که حق بسیار بزرگی به گردن ما دارند.
 
وی با بیان اینکه همه اقشار جامعه به نوعی مدیون قشر معلمین هستند گفت: باید همه مسئولین با روحیه قدرشناسی، دِینِ خود را به این قشر زحمت کش ادا کنند.
 
در ادامه این دیدار بیژنی ضمن تبریک این هفته، روحیه تلاش و فعالیت معلمین در مدرسه را مثال زدنی دانست و برای جامعه فرهنگی در همه عرصه های زندگی آرزوی موفقیت کرد.
 
 
 
 
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام