دفتر خبر رسمی صداوسیما در لارستان راه‌اندازی می شود
زمان انتشار: 27 ارديبهشت 1397 ساعت 11:38:39
تعداد بازدید: 304
مدیرکل صداوسیمای مرکز فارس از راه‌اندازی دفتر خبر رسمی صداوسیما در لارستان خبر داد و گفت: با توجه به گویش‌های محلی در لارستان و دیگر مناطق به‌ویژه جهرم و آباده صداوسیمای فارس آمادگی پخش برنامه با گویش محلی را دارد.
سید تقی سهرابی در پنجمین نشست شورای اسلامی استان فارس اظهار داشت: برای گسترش فرستنده تلویزیونی و رادیویی اگر شورای اسلامی و فرمانداری‌های مکان تعیین کنند صداوسیما حاضر است با اختصاص ۶۰۰ میلیون تومان تجهیزات فنی را تأمین کند.
 
مدیرکل صداوسیمای مرکز فارس از راه‌اندازی دفتر خبر رسمی صداوسیما در لارستان خبر داد و افزود: با توجه به گویش‌های محلی در لارستان و دیگر مناطق به‌ویژه جهرم و آباده صداوسیمای فارس آمادگی پخش برنامه با گویش محلی را دارد.
 
سهرابی تصریح کرد: در دهه چهارم وظیفه سنگینی بر عهده صداوسیما و دیگر نهاد‌های مدنی به‌ویژه شورای اسلامی که از دل مردم بر خواسته نهاده شده ودراین راستا انعکاس خدمات دولت و نظام اسلامی در ۴۰ سال گذشته تاکنون ضروری است.
 
وی بیان داشت: خدمات جمهوری اسلامی باید بازگو شود و نباید در محدوده بسته‌های فکری و جناحی محبوس بماند، چراکه به‌اندازه کافی در خارج از مرز‌های کشور دشمن با راه‌اندازی شبکه‌های مجازی قصد تخریب نظام را دارد.
 
مدیرکل صداوسیمای مرکز فارس اضافه کرد: تقویت رسانه جمهوری اسلامی وظیفه ملی است و نیز جزیره‌ای فکر و عمل کردن مشکل بسیاری را برای رسیدن به اهداف زیرساخت‌های عمرانی، فرهنگی و اجتماعی به وجود می‌آورد.
 
سهرابی در موردحمایت از خبرنگاران آزاد صداوسیما ابراز داشت: اگر بودجه کافی در اختیار صداوسیما قرارگیرد آمادگی داریم با در اختیار گذاشتن تجربیات فنی، تصویری و خبری از تشکیل رسانه در شورای شهر حمایت کنیم.
 
مدیرکل صداوسیمای مرکز فارس گفت: با تلاش مسؤولان فنی صداوسیمای مرکز فارس ۱۰۵ شهرستان این استان مجهز به فرستنده سیگنال دیجیتالی شدند.
 
خبرگزاری فارس

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام