سه ماه مانده به آغاز لیگ برتر هندبال بانوان کشور:
وعده های مسئولان به تیم بانوان شهید چمران عملی نشده است
زمان انتشار: 27 ارديبهشت 1397 ساعت 22:39:11
تعداد بازدید: 569
تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان- قهرمان هندبال غرب آسیا و نایب قهرمان لیگ برتر بانوان ایران در فصل پیش- برای ادامه فعالیت نیاز به همکاری مسئولان منطقه و استان فارس دارد.
به گزارش صحبت نیوز این تیم که با کسب عنوان قهرمانی غرب آسیا توانست ورزش بانوان استان فاس را در سطح بین المللی صاحب سکوی قهرمانی کند اکنون در فاصله حدود سه ماه مانده به آغاز فصل جدید هندبال بانوان کشور با مشکلات مالی رو به رو ست. 
 
در پایان فصل پیش مقرر شده بود که 200 میلیون تومان از سهم دو در صد نفت لارستان به این تیم اختصاص یابد و 200 میلیون تومان نیز از اداره کل وزش و جوانان استان فارس به این تیم پرداخت گردد. پرداخت این مبلغ در شرایطی  که هزینه میلیاردی تیم هندبال شهید چمران حضور مجدد بانوان لارستان را در فصل بعد در هاله ای از ابهام فرو برده است می تواند بخشی از مشکلات مالی تیم را مرتفع سازد. متاسفانه این وعده ها تا امروز عملی نشده است و تنها 50 میلیون تومان به این تیم پرداخت شده که به گفته عوامل تیم مشخص نیست از چه منبعی بوده است.
 
لازم به ذکر است که  مدیرکل ورزش و جوانان استان فارس اخیرا از پرداخت هزینه ها و وثیقه حضور تیم هندبال شهرداری کازرون برای حضور در مسابقات هندبال باشگاه های آسیا خبر داده بود. باید از ایشان پرسید عمل به وعده های داده شده به تیم شهید چمران لارستان به فراموشی سپرده شده است و یا حل مشکلات این تیم عنوان دار آسیا نزد مسئولان اولویت ندارد؟
 
 

 

کد امنیتی:   
 [4 نظر]

لاری
Iran, Islamic Republic of
28 ارديبهشت 1397   ساعت: 14:57:20

اگر تیم شیرازی بود حتما کمک می کردن

 
مثبت بین
Iran, Islamic Republic of
28 ارديبهشت 1397   ساعت: 12:47:23

خب دیر نشده الان کمک کنن

 
سعیدی
Iran, Islamic Republic of
28 ارديبهشت 1397   ساعت: 10:56:30

کمک به چنین تیم هایی کم هزینه ترین راه هد ایت جوانان است

 
ورزشکار
Iran, Islamic Republic of
28 ارديبهشت 1397   ساعت: 10:00:23

از وقتی شهید چمران قهرمان غرب آسیا شده خیلی انگیزه در دختران لارستان به وجود اومده

 
لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام