مدیر کل راه وشهرسازی لارستان خبر داد :
اتمام آسفالت آبنمای درز و سایبان/ لارستان به ایستگاه راه آهن هرمزگان دسترسی پیدا کرد
زمان انتشار: 16 مرداد 1397 ساعت 12:15:09
تعداد بازدید: 250
 مدیر کل راه وشهرسازی لارستان از اتمام آسفالت آبنمای درز و سایبان لارستان و اتصال به استان کرمان خبر داد. 
به گزاش صحبت نیوز باقری فرد اظهارداشت : محور لار – درز و سایبان - حاجی آباد و کرمان به لحاظ کاهش بیش از صد کیلومتری مسیر لارستان به استان کرمان ومشهد مقدس از اهمیت زیادی برخوردار بوده که با پیگیری های مستمر و تلاش پرسنل این اداره کل عملیات آسفالت آبنمای درز و سایبان به پایان رسید و لارستان به شرق استان هرمزگان و استان کرمان متصل شد.
 
وی افزود: با بهربرداری از این آبنما دسترسی مردم لارستان و منطقه درز و سایبان به ایستگاه راه آهن زاهد محمود میسر و همچنین مردم لارستان با تردد از این محور در کوتاه ترین زمان ممکن می توانند به استان کرمان و مشهد مقدس برسند به طوری که فاصله لارستان تا ایستگاه راه آهن زاهد محمود 170 کیلومتر – لارستان تا حاجی آباد 200 کیلومتر – لارستان تا سیرجان 330 کیلومتر – لارستان تا کرمان 450 کیلومتر می شود.
 
باقری فرد ادامه داد : یکی دیگر از ویژگی های این مسیر دسترسی مردم غرب و شرق استان هرمزگان است بطوری که مردم حاجی آباد و بستک از این مسیر به عنوان کوتاهترین مسیر تردد کنند. وی تصریح کرد : مردم استان کرمان و شرق استان هرمزگان برای دسترسی به منطقه انرژی بر پارس جنوبی و همچنین عسلویه می توانند از این مسیر به عنوان کوتاهترین مسیر استفاده نمایند.
 
مدیر کل راه وشهرسازی لارستان در پایان خاطرنشان کرد : طول این آبنما 300 متر است که در مواقع بارندگی تمامی عرض این رودخانه پر از آب می شود و بیش از 175 لوله با قطر دو متر در محل نصب شده است و چهار دیواردستک پل در دو طرف این آبنما ساخته شده است و چندی پیش 5 کیلومتر از راه ارتباطی از ابتدای این آبنما تا ایستگاه راه آهن زاهد محمود نیز آسفالت وبه بهره برداری رسید.


روابط عمومي    اداره كل راه و شهرسازي لارستان

 

کد امنیتی:   
 [2 نظر]

همشهری دلسوز
Iran, Islamic Republic of
17 مرداد 1397   ساعت: 19:31:59

با تشکر از زحمات اداره کل راه و شهرسازی لارستان، لازمه که به فکر ارتقای جاده درز و سایبان به جاده اصلی باشند ،چون با افزایش تردد در این محور که در بعضی از نقاط این محور قوس های خطرناکی وجود دارد

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
16 مرداد 1397   ساعت: 17:08:45

مبارک مردم منطقه . به امید اتصال چاه نهر به فدامی

 
لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام