با حضور مدیر کل سیاسی استانداری فارس و فرماندار ویژه لارستان؛
از خبرنگاران و عکاسان فعال منطقه لارستان تجلیل شد
زمان انتشار: 17 مرداد 1397 ساعت 19:03:22
تعداد بازدید: 109
با حضور مدیر کل سیاسی استانداری فارس و فرماندار ویژه لارستان؛ از خبرنگاران و عکاسان نمونه و فعال شهرستان لارستان تجلیل شد. 
به گزارش صحبت نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت 17 مرداد ماه سالروز شهادت محمود صارمی و روز خبرنگار در مراسمی با حضور ابراهیم استوار میمندی مدیر کل دفتر امور سیاسی، انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لارستان، علی اصغر علی پور و احسان طاهری معاونین سیاسی و برنامه ریزی فرمانداری، بخشداران و مسئولین ادارات شهرستان، از تعدادی روزنامه نگاران، خبرنگاران و عکاسان فعال منطقه ی لارستان بزرگ، در محل سالن اجتماعات شهید امامی فرمانداری ویژه لارستان تجلیل بعمل آمد.
 
در این مراسم فرماندار ویژه لارستان ضمن گرامیداشت 17 مرداد ماه سالروز شهادت شهید محمود صارمی و شهید عبدالرحیم فتوت شهید خبرنگار لارستانی در سخنانی اظهار داشت: بخشی از نشاط و پویایی جامعه، تحرک، آگاهی بخشی و سالم سازی جامعه، نشأت گرفته و تأثیرپذیری از خدمات خبرنگاران است.
 
حسنی افزود: خبرنگاران شهرستان با کمترین امکانات و علی رغم محدودیت های مالی که دارند، بصورت افتخاری شایسته ترین اقدامات را در سطح شهرستان انجام می دهند، لذا دستگاه های اجرایی شهرستان در همه حال با خبرنگاران برخورد مناسب و آنها را مورد احترام قرار دهند و تا آنجائیکه لازم باشد، همکاری کنند و پاسخگوی انها باشند.
 
وی ادامه داد: خبرنگاران پل ارتباطی مردم با مسئولان هستند و به همان اندازه که مشکلات مردم را ارائه می دهند، در کنار آن راهکارهایی را نیز ارائه می دهند و همکاری خوبی با بدنة دولت و نظام دارند و در این جهت تنگناهای موجود جامعه را به مردم منعکس و روشنگری می کنند و در این رابطه خوب عمل کرده اند که از همه خبرنگاران، روزنامه نگاران، عکاسان و تمامی اصحاب رسانه مستقر در شهرستان تقدیر و تشکر می کنیم.
 
در پایان این آئین، از مدیر مسئولان، سردبیران، روزنامه نگاران، خبرنگاران و عکاسان خبری منطقه لارستان بزرگ که در سایت ها ، نشریات و خبرگزاری های محلی و استانی به طور مستمر فعالیت دارند، از سوی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، شهرداری لار و بخشداری های تابعه تجلیل شد.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام