در جلسه شورای اداری لارستان مظرح شد:
توضیحات مدیرکل فرودگاه لارستان در مورد لغو 70 پرواز این فرودگاه
زمان انتشار: 18 مرداد 1397 ساعت 01:46:18
تعداد بازدید: 163
منیره جهانبین/ صحبت نیوز: مدیرکل فرودگاه بین المللی لارستان با اشاره به لغو پروازهای ایران ایر در فرودگاه لارستان گفت: وقتی که ما به یک ایر لاین تکیه کنیم  این اتفاقات می افتد.
 
به گزارش صحبت نیوز صولتی مدیرکل فرودگاه بین المللی لارستان در جلسه شورای اداری لارستان در ارتباط با لغو 70 پرواز فرودگاه لارستان که مشکلات عدیده ای را برای منطقه به وجود آورده گفت:"از ابتدای حضورم در فرودگاه لارستان عنوان کرده ام که فضا باید رقابتی باشد. وقتی که ما تکیه کنیم بریک ایر لاین و یک شرکت هواپیمایی این اتفاقات می افتد.
 
 وی افزود: ما در این رابطه شرکت هواپیمایی آسمان را آوردیم و چون فضا رقابتی شد هم در مسیر داخلی و خارجی هم قیمت ها پایین آمد و هم مردم رضایت بیشتری داشتند و هم سفرها بیشتر شد. ولی این شرکت مشکلاتی با طرفهای خودش پیدا کرد که مانع فعالیتش گردید.
 
وی در مورد لغو پروازهای ایران ایر اظهار داشت: این موضوع که اخیرا پیش آمده فقط مربوط به شرکت ایران ایر (هما) است. حدود 10 سال هست که شرکت هما در این منطقه فعالیت می کند.و طبق اطلاعات بنده رضایت عمومی از این شرکت وجود دارد. با توجه به رضایت مردم و سود اقتصادی حاصل از پروازهای این مسیر دلیلی ندارد که این شرکت به دلایل سیاسی پروازهایش را لغو کند .
 
صولتی ادامه داد:"این شرکت به ما اعلام کرد که مشکل ناوگان دارد و در مسیرهای کل هواپیمایی کشور چیزی در حدود 1100مسیر پروازی را تا پایان آبان ماه باطل کردند. 18روز هم مربوط به لارستان است. بنابراین در شرایط پیش آمده اگر بتوانیم از ایر لاین های خارجی استفاده کنیم مشکل ما حل خواهد شد. مدیرکل فرودگاه بین المللی لارستان افزود: شرکت هما این قول را به ما داده است به محض این که مشکل ناوگان حل شود اولویت شان مسیرهای منتهی به لارستان باشد."


منیره    جهان بین

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام