آیین تکریم و معارفه معاونین فرمانداری ویژه لارستان برگزار شد
زمان انتشار: 19 مرداد 1397 ساعت 12:30:27
تعداد بازدید: 104
آیین تکریم و معارفه معاونین سیاسی و برنامه ریزی فرمانداری ویژه لارستان در سالن اجتماعات شهید امامی این فرمانداری برگزار شد.
به گزارش صحبت نیوز، جلسه شورای اداری شهرستان لارستان با محوریت مراسم تکریم و معارفه علی اصغر علی پور و احسان طاهری  از معاونین فرمانداری ویژه لارستان  با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، مدیرکل  دفتر سیاسی انتخابات و تقسیمات کشوری استانداری فارس، معاونین فرمانداری لارستان و جمعی از  مدیران و مسئولان دستگاه های اجرایی  و اعضای شورای اداری شهرستان برگزار شد.
 
"جلیل حسنی معاونت استاندار و فرماندار ویژه لارستان ضمن تقدیر از تلاش‌های معاونین فرمانداری افزود: خدا را شکر  کسانی که در این چندسال کارکردند  انسان های شریفی می باشند و این جابجایی ها در بدنه دستگاههای دولتی یکی از اهرم هایی است که می تواند پویایی را در جامعه ایجاد کند و بر اساس تجربیاتی که داشته ام برای اینکه اهرم های انگیزشی در فرمانداری ایجاد شود دو تن از نیروهای تلاشگر این مرکز را با جابجایی در بدنه ی همین نهاد تکریم و معارفه خواهیم نمود و امیدوارم این عزیزان بتوانند بیشتر از گذشته خدمت نمایند.
 
در پایان علی اصغر علی پور به عنوان معاون سیاسی-امنیتی، احسان طاهری بعنوان معاون برنامه ریزی و امور عمرانی فرمانداری ویژه لارستان و علی پیروز بعنوان بخشدار مرکزی معرفی شدند.
 
خبرنگار: آرزو جهان پیما
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال