.
دو کلنگ زنی و یک افتتاح پروژه راهسازی در شهرستان مهر
زمان انتشار: 31 مرداد 1397 ساعت 17:47:09
تعداد بازدید: 439
 با حضور مسئولین و مردم دو کلنگ زنی و یک افتتاح پروژه راهسازی در شهرستان مهر صورت گرفت.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان باقری فرد در خصوص پروژه تنک مهر اظهار داشت: این محور یکی از خواسته های مردم مهر طی چند سال اخیر بوده و با پیگیری های صورت گرفته عملیات اجرایی آن آغاز شد. دیگر پروژه مهر مزیجان اسیر است و پیمانکار این پروژه نیز از امروز فعالیت خود راشروع کرده و امید واریم در آینده نزدیک شاهد بهره برداری از آن باشیم.
 
مدیرکل راه وشهرسازی لارستان در خصوص افتتاح محور نورآباد وراوی هم افزود : با احداث این محور مسیر دسترسی مردم وراوی به نورآباد از ۱۵ کیلومتر به ۷ و نیم کیلومتر کاهش یافته است و بیش از ۳۰ هزار مترمکعب عملیات خاکی صورت گرفته و در این مسیر ۱۶۰ تابلو راهنمایی و اطلاعاتی و هشداردهنده و ۲۰۰ چشم‌گربه‌ای نصب شده است.
 
در این پروژه سه دستگاه آب‌نمای لوله‌ای به طول ۸۰ متر و به مساحت ۶۴۰ مترمربع احداث شده است تا در مواقع بارندگی از مسدود شدن این محور جلوگیری شود . در آیین کلنگ زنی دو پروژه تنگ مهر و و مهر مزیجان به اسیر دکتر علوی نماینده محترم مردم شریف لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی ، مهندس باقری فرد مدیر کل راه وشهرسازی لارستان ، موسوی فرماندار مهر وهمچنین مسئولین محلی و مردم حضور داشتند.


روابط عمومي    اداره كل راه و شهرسازي لارستان

 

کد امنیتی:   
 [2 نظر]

بدون نام
Iran, Islamic Republic of
1 شهريور 1397   ساعت: 08:53:20

طرح کنار زدن نیرو های لاری در اداره کل راه وشهرسازی لارستان طرح ارتقاء نیرو های شهرستان همجوار با حمایت نماینده آن شهر

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
1 شهريور 1397   ساعت: 08:38:08

با سلام خدمت دکتر رحیمی نژاد عزیز خواهش دارم همانند گذشته پیگیر مسائل و مشکلات لارستان باشید و یه گوشه نظری هم به اداره کل راه وشهرسازی لارستان داشته باشید .چندوقتی است که وضعیت داخلی این اداره کل بسیار بحرانی است و شاهد این موضوع پرسنل این اداره کل هستند و می توانید از آنها بپرسید ... در خصوص پروژه های راهسازی به طور مثال تعطیلی تونل بزن ، گردنه بریز ، تقاطع غیر همسطح بنارویه ، باند دوم لار بندر عباس و تبلیغات بی اساس در خصوص آزاد راه لار بندر و در خصوص لار بستک هم پیمانکار فقط در حال کوه بری یا همان خوردن گوشت هر جاده هستش و بقیه کار کاملا تعطیل هستش تو را به جان هر کسی دوست دارید یه گوشه نظری به این اداره کل کنید

 
لوگوی دیجیتال