آقای باقری فرد" فعلا" یعنی چه؟
زمان انتشار: 15 شهريور 1397 ساعت 13:38:54
تعداد بازدید: 1326
صحبت نیوز: در پی انتشار خبری مبنی بر تاسیس اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لارستان و تنزل بخش های دیگر راه و  شهرسازی این اداره کل به مدیریت, روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان خبری را در فضای مجازی منتشر کرد. در این خبر آمده است:
مدیرکل راه و شهرسازی لارستان خبر داد: دو اداره کل در لارستان تمام وظایف خود را به صورت مستقل دنبال خواهند کرد
 
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان ، مهندس باقری فرد مدیر کل در خصوص شایعات پیش آمده اظهار داشت : طی ابلاغ مهندس حسن نیا معاون محترم وزیر و رییس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای کشور ،اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای در لارستان شروع به کار و هر دو اداره کل فعلا تمام وظایف محوله را به صورت مستقل و مستقیما زیر نظر وزارت راه وشهرسازی انجام خواهند داد باقری فرد افزود : هرگونه تغییر و تحول در چارت سازمانی نیازمند به ابلاغ وزارت راه وشهرسازی است و از این تاریخ تمام مکاتبات اداری و اقدامات تحت عنوان اداره کل راه وشهرسازی لارستان و اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای لارستان با مدیرکلی اینجانب می باشد. 
 
باید به آقای باقری فرد یادآور شد که تاسیس اداره کل جدید در هر شهرستان منوط به تصویب هیئت وزیران است و رییس سازمان راهداری با این ابلاغ عملا شما را به مدیریت اداره کل راهداری لارستان منصوب کرده و تکلیف بخش های دیگر اداره کل راه و شهرسازی لارستان چنانکه خود نیز اذعان کرده اید" فعلا" به روال قبل است.
 
ضمنا برای حفظ اداره کل راه و شهرسازی لارستان لازم است در ابلاغی دیگر بخش های دیگر این مدیریت نیز به اداره کل ارتقا یابد چنانکه در همه جای کشور این امر پس از تصویب هیئت وزیران انجام شده است.
 
انتظار می رود مدیرکل راه و شهرسازی لارستان به جای استفاده از کلمه" فعلا" برای آرام کردن فشار افکار عمومی پیگیر ابلاغ حکم اداره کل راه و شهرسازی لارستان در کنار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای باشد. انتشار اقدامات نماینده مجلس نیز موجب امتنان است.

 

کد امنیتی:   
 [7 نظر]

بدون نام
Iran, Islamic Republic of
17 شهريور 1397   ساعت: 17:20:44

چرا برچسب ماشین های اداه کل را دارید عوض می کنید آقا مثل اینکه شما فکر کردی ما کوتاه میایم

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
17 شهريور 1397   ساعت: 07:57:55

آقای جعفرپور الان وقت اون رسیده که قدرت نمایندگیت رو به رخ لارستانی ها بکشی و خواسته به حق مردم که ماندن دو اداره کل هست را بگیری. که در این صورت هست که لارستان و لارستانی به خود و شما افتخار خواهد کرد و امید را در دل لارستانی ها زنده خواهید کرد. بایستی به گونه ای برخورد کنیم که پس از پایان مسئولیت مردم نگاه کنند و ببینند که فلان نماینده چه کرد و چه گذاشت که مایه پیشرفت شد نه اینکه بگن فلان نماینده باعث پسرفت شد. به هر حال آقای نماینده هرچی بزنی به سر خودت و مردم لارستان می زنی. یادمون نره که اداره کل راه و شهرسازی مصوبه هیئت وزیران رو داره اما حمل و نقل نداره و همچنین مسئولین می خواهند حمل و نقل تشکیل شود پس نباید یه چیز از دست بدیم و یه چیز بگیریم، اگر قراربر تشکیل هست فقط باید اداره کل جدید تشکیل شود همانطور که جیرفت تشکیل شد.

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
16 شهريور 1397   ساعت: 08:14:39

به نظر میاد اگه قرار به تنزل رتبه باشه و از اداره کل راه و شهرسازی به مدیریت تنزل کنیم، قطعا تصمیم گیری ها و بودجه با محدودیت روبرو خواهیم شدو نمی توانیم مثل الانی که به عنوان یک اداره کل پیگیری بودجه و پروژه می کنیم قطعا نخواهیم توانست اون موقع پیگیری کنیم. شما الان دانشکده علوم پزشکی رو بررسی کنید میبینید علارغم اینکه بودجه مستقلی داریم اما نمی توانیم بدون اجازه شیراز حتی یک رشته اضاف کنیم، مگر نه اینکه بودجه مستقلی داریم .....؟ حال با توجه به سفر آتی وزیر فرصت مناسبی هستش که این حق که چند سالی است منتظر اون هستیم رو از وزیر مطالبه کنیم و همان روز قول کتبی و عملی بگیریم که این اداره کل رو برای خودمون نگه داریم

 
لاری
Iran, Islamic Republic of
15 شهريور 1397   ساعت: 16:47:11

فعلا یعنی شانه خالی کردن از زیر بار مسئولیت

 
معصومه
Iran, Islamic Republic of
15 شهريور 1397   ساعت: 16:27:56

فقط اداره کل راه و شهرسازي لارستان ،نه يه اسم کم و نه يه اسم زياد ،مديريت مستقل و....همش کشکه،اگه مديريت مستقله پس چرا يه دفعه اداره کل نميدن

 
بدون نام
Iran, Islamic Republic of
15 شهريور 1397   ساعت: 16:13:35

مسوولين محترم لارستان بزرگ مبادا اينبار نيز فريب بخوريد ،نماينده محترم يادتان هست که دو مصوبه اداره کل صنعت و جهاد کشاورزي لغو شد و جنابعالي گفتيد تمامي مصوبات لغو شده ولي ديديم که مصوبه فرمانداري ويژه فسا و جهرم اجرا شد ،در دور اولتان چندين بار گفتيد ما شرايط کل شدن فرودگاه را نداريم،اما ديديد که فرودگاه لارستان توسط جباري نماينده بستک مستقل شد

 
علي
Iran, Islamic Republic of
15 شهريور 1397   ساعت: 16:09:21

متاسفانه بنده عز يکي از اشناها در اداره کل راه و شهرسازي فارس شنيدم که قراره لارستان زيرمجموعه فارس باشه حالا با عنوان معاون مديرکل يا مديريت مستقل ،فعلا نميخوان چيزي بگن تا سفر وزير راه و رييس مجلس به خير و خوشي سپري بشه،ولي ميگن به جيرفت دو تا اداره کل راه و شهرسازي و اداره کل راهداري دادن

 
لوگوی دیجیتال