کشتی گیر لارستانی در مسابقات شش جانبه کشور طلا گرفت
زمان انتشار: 21 شهريور 1397 ساعت 12:45:02
تعداد بازدید: 132
کشتی گیر لارستانی در ترکیب تیم استان فارس موفق شد عنوان نخست رقابت های شش جانبه کشور را از آن خود کند. 
به گزارش صحبت نیوز، پیکارهای کشتی آزاد شش جانبه کشور به میزبانی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد و محمدرضا عسکرپور عضو تیم ملی جوانان کشورمان تمامی رقبای خود را با امتیاز عالی از پیش رو برداشت و بر سکوی قهرمانی ایستاد. محمدرضا عسکرپور در دور اول این دوره از مسابقات موفق شد با حساب 10 بر صفر بر حریفی از استان کرمان غلبه کند. وی در دور دوم نیز با نتیجه 10 بر صفر کشتی گیر استان بوشهر را در هم کوبید و به فینال این پیکارها راه یافت.
 
این کشتی گیر شایسته لارستانی در دیدار فینال رودرروی کشتی گیر ریزنقش کرمانشاهی که عنوان نائب قهرمانی کشور را در کارنامه خود داشت قرار گرفت و در حالی که با حساب 10 بر صفر از این کشتی گیر پیش بود، وی را ضربه فنی کرد تا با اقتدار عنوان نخست را کسب کند. داود عسکرپور از لارستان و مهران اکبرپور از فسا، مربیان تیم فارس را در این دوره از پیکارها تشکیل دادند و علی اکبر عسکرپور از لارستان و کریم مردان از فسا سرپرست تیم بودند.
 
در نهایت تیم فارس که دو ملی پوش و قهرمانان کشور را در ترکیب خود داشت عنوان قهرمانی را کسب کرد.کرمانشاه دوم شد و تیم کرمان بر سکوی سوم قرار گرفت. رقابت های کشتی آزاد شش جانبه کشور با حضور استان های کهگیلویه و بویراحمد، فارس، بوشهر، کرمان، کرمانشاه و خوزستان به میزبانی استان کهگیلویه و بویراحمد برگزار شد. گفتنی است محمدرضا عسکرپور در این دوره از رقابت ها در یک وزن بالاتر یعنی 70 کیلوگرم به مصاف رقبای خود رفت.


داود    عسکرپور

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال
کانال تلگرام