در دیدار با معاونت عمرانی استانداری فارس و مدیر کل آب و فاضلاب شهری و گاز استان
مهمترین مسائل بخش صحرای باغ بررسی شد
زمان انتشار: 15 مهر 1397 ساعت 17:35:38
تعداد بازدید: 171
احمد دلاور بخشدار صحرای باغ به اتفاق سید احمد قتالی امام جمعه عمادده، علی اسکندری شهردار و احمد پژهان رئیس شورای اسلامی عمادده به همراه تعدادی از معتمدین آن شهر به منظور تشریح مسائل و مشکلات بخش صحرای باغ در مسائل آب، گاز و طرح هادی شهر عمادده با رحیمی معاونت عمرانی استانداری فارس و همچنین مدیران کل و معاونین شرکت گاز و آب و فاضلاب شهری استان دیدار و گفتگو کردند.
در این دیدار مباحث زیر ساختی به ویژه در حوزه های گازرسانی و تامین آب شرب و بهداشتی مورد بحث و تبادل نظر قرار گرفت.
 
تصویب طرح تفضیلی و جامع شهر عمادده نیز با حضور جمشیدی مدیر کل و ترقی استانداری مورد بررسی و ارزیابی قرار گرفت. از دیگر مشکلات مورد پی گیری مساله تامین آب برای مجتمع رفاهی آفتاب، عمادده بوده که با برگزاری جلسه ای با ملکوتی معاونت بهره برداری آبفا استان مورد بررسی و با قید فوریت به مرحله اجراء و انجام اقدامات مربوطه رسید.
 
اقدام جهت برداشت صورت وضعیت لوله گذاری داخلی روستاهای تابع بخش و تایید نهایی آن تا پرداخت هزینه مرمت و آسفالت کانال های گاز رسانی توسط اداره کل گاز استان نیز از دیگر پی گیریها بوده که در نشست و جلسه ای که با حضور مهندس حسینی مدیر عامل گاز استان و معاونین وی صورت گرفت تصویب شد.
 
بخشداری صحرای باغ پیگیری مسائل زیر ساختی در حوزه های مختلف عمرانی – فرهنگی – اقتصادی و... جهت تسریح در روند آنها که نیاز دانسته تا از استان پی گیری گردد با هماهنگی فرمانداری ویژه لارستان و سایر دستگاههای شهرستان در اولویتهای این بخش می باشد.


محمد    دوزنده

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال