برای حضور در لیگ فارس؛
مسابقات کشتی آزاد انتخابی آینده داران لارستان برگزار می شود
زمان انتشار: 16 مهر 1397 ساعت 10:47:40
تعداد بازدید: 158
رقابت های کشتی آزاد انتخابی سه رده سنی پهلوانک ها، خردسالان و نونهالان لارستان به منظور تشکیل تیم منتحب این شهرستان جهت حضور در پیکارهای لیگ استان فارس برگزار می شود. 
به گزارش صحبت نیوز، در این رقابت ها از تیم های کشتی شهید مسعود جاهدی و امام حسین (ع) لار و همچنین بخش جویم این شهرستان برای شرکت در این رقابت ها دعوت شده است.
 
رقابت های کشتی آزاد انتخابی سه رده سنی پهلوانک ها، خردسالان و نونهالان لارستان روز جمعه بیستم مهرماه 97 راس ساعت 10 صبح در سالن کشتی مرحوم مسلم غریب دوست واقع در مجموعه ورزشی شهید دانشایر لار انجام می شود.
 
این دوره از رقابت ها با مبارزه جذاب دو کشتی گیر پنج ساله آغاز خواهد شد و به نفرات اول و دوم این پیکارها در ترکیب تیم منتخب لارستان به رقابت های کشتی آزاد لیگ استان فارس اعزام می شوند.
 
رقابت های کشتی آزاد انتخابی سه رده سنی پهلوانک ها، خردسالان و نونهالان لارستان با حضور مسوولان اداره ورزش و جوانان لارستان و جمعی از پیشکسوتان کشتی برگزار می شود و به نفرات برتر این دوره از پیکارها، حکم قهرمانی و مدال اهدا خواهد شد.
 
هیأت کشتی لارستان از عموم مردم لارستان دعوت می کند تا با حضور گرم خود در این دوره از مسابقات، آینده داران کشتی این شهرستان را مورد تشویق قرار دهند.


داود    عسکرپور

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال