مدیرکل راه لارستان:
کلیه مسیر لار - جهرم دوبانده مي شود
زمان انتشار: 19 مهر 1397 ساعت 13:57:23
تعداد بازدید: 294
در بازديد مهندس كدخدازاده معاون ساخت و توسعه راههاي شركت ساخت و توسعه زيربناهاي حمل و نقل كشور آخرين وضعيت توسعه راههاي این اداره کل مورد بررسی قرار گرفت. 
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان، کدخدازاده معاونت شرکت ساخت و توسعه راهها به اتفاق باقری فرد مدیر کل راه وشهرسازی لارستان از پروژه های در حال اجرای این اداره کل بازدید کردند.
 
در ابتدای این بازدیدمهندس باقری فرد در خصوص باند دوم محور لار - جهرم اظهارداشت: طول این محور 155 کیلومتر است که 105 کیلومتر آن در حوزه این اداره کل واقع شده و قطعه اول باند دوم لار جهر م به طول 8 کیلومتر حد فاصل سه راهی زرین دشت تا تونل وحدت در حال انجام است و بیش از 350 متر از 770 متر طول این تونل حفاری شده است.
 
وی ادامه داد:چهار قطعه از باند دوم لار جهرم به طول 50 کیلومتر تشریفات برگزاری مناقصه آن انجام شده و به زودی پیمانکار آن مشخص خواهد شد که با بهره برداری از این پروژه ها کلیه مسیر لار - جهرم دوبانده خواهد شد.
 
مدیرکل راه وشهرسازی لارستان ضمن بازدید از باند دوم محور لار- بستک بیان کرد : باند دوم لار - بستک نیز به طول 16 کیلومتر در حال اجراست و با پیشرفت فیزیکی قابل قبولی در این محور مواجهیم. بازدید بعدی این سفر یک روزه، تونل شهدای خلیج فارس به طول 860 متر بود که عملیات حفاری آن به اتمام رسیده و عملیات کف برداری آن به طول 100 متر انجام شده است.
 
باقری فرد در خصوص بزرگترین تونل جنوب کشور خاطر نشان کرد : تونل شهید باقری لامرد به طول 2650 متر یکی از بزرگترین تونل های جنوب کشور است که در مراحل پایانی خود قرار دارد و روشنایی این تونل نیز در مرحله اجرای مناقصه است و امیدواریم با انتخاب پیمانکار عملیات احداث روشنایی آن نیز هر چه زودتر آغاز شود.
 
در پایان ضمن بازدید مهندس کدخدازاده از کارگاه ساخت عرشه های فلزی پل های بزرگ محور مهر – گله دار – دارالمیزان به صورت میدانی در محل پروژه حاضر و از نزدیک موقعیت احداث این پل ها را مورد ارزیابی قرار داد.
 
مدیر کل راه وشهرسازی لارستان تصریح کرد: ساخت دو دستگاه پل با دو دهانه ی ٤٥ متری و دو دهانه ٥٠ مترى در کیلومتر های 19 و 36 در حدفاصل گله دار تا دارالمیزان با عرشه های فلزی با اقدامات مؤثر از سوى پيمانكار مراحل ساخت خود را سپرى نموده است.


روابط عمومي    اداره كل راه و شهرسازي لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال