فیلم سینمایی «آذر» در «هنرسرای شهروند لار» پخش و بررسی می شود
زمان انتشار: 11 آبان 1397 ساعت 00:32:39
تعداد بازدید: 190
فیلم سینمایی «آذر» به همت «هنرسرای شهروند» وابسته به حوزه فرهنگی و اجتماعی شهرداری لار، پخش و نقد و بررسی می شود.
به گزارش روابط عمومی شهرداری لار، این فیلم روز جمعه 11 آبان ماه 97 ساعت 18 در محل هنرسرای شهروند واقع در بوستان ندای بهار (پارک حاشیه) نمایش داده خواهد شد.
 
نقد و بررسی فیلم «آذر» مانند جلسه های گذشته به صورت گفتگومحور خواهد بود.
 
کارگردان این فیلم محمدحمزه اى است و نیکی کریمی، هومن سیدی، حمیدرضا آذرنگ، هستی مهدوی‌فر، لیلا زارع، فرید سجادی حسینی در آن ایفای نقش می کنند.
 
در خلاصه داستان فيلم این هفته آمده است؛ امیر (حمیدرضا آذرنگ) و آذر (نیکی کریمی) خانه پدری امیر را برای راه اندازی رستورانشان با شراکت پسرعموی امیر صابر (هومن سیدی) می‌فروشند. صابر برای شراکت با امیر از پدرش (فرید سجادی حسینی) پول می‌گیرد. همه چیز درست پیش می‌رود اما صابر پس از چند روز، زیر همه چیز می‌زند و برای پول‌ها نقشه دیگری می‌کشد و درگیری او با امیر فاجعه بزرگی برای امیر و آذر بوجود می آورد…
 
این فیلم در جشنواره های داخلی و خارجی جوایزی را به دست آورده که از آن جمله می توان به جشنواره فیلم های ایرانی دالاس، شید، تورنتو و سینه ایران اشاره نمود.
 
گفتنی است هنرسرای شهروند پیش از این و در هفته های گذشته 9 فیلم سینمایی از آثار مطرح سینمای ایران را با حضور علاقه مندان هنر سینما در شهر لار، پخش و نقد و بررسی نموده است.
 
شرکت در اكران و نقد و بررسي اين فيلم براي عموم علاقه مندان، آزاد است.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال