با حضور فرماندار ویژه لارستان، امام جمعه، دانش آموزان و با حضور فرماندار ویژه لارستان، امام جمعه، دانش آموزان و قشرهای مختلف مردم:قشرهای مختلف مردم:
مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان در لارستان برگزار شد
زمان انتشار: 13 آبان 1397 ساعت 11:05:05
تعداد بازدید: 215
با حضور فرماندار ویژه لارستان،امام جمعه،مسئولین،دانش آموزان، دانشجویان و قشرهای مختلف مردم، مراسم راهپیمایی یوم الله 13 آبان در لارستان برگزار شد. 
به گزارش صحبت نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ همزمان با سراسر کشور، مراسم راهپیمایی یوم اله 13 آبان ماه روز مبارزه با استکبارجهانی، روز تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لارستان، علی اصغر علی پور و احسان طاهری معاونین سیاسی و برنامه ریزی فرمانداری، علی پیروز بخشدار مرکزی، اعضا شورای تامین، مسئولین، طلاب و روحانیون، نیروهای نظامی و انتظامی، بسیجیان، فرهنگیان، دانشگاهیان، ورزشکاران، دانش آموزان و قشرهای مختلف مردم در لارستان برگزار گردید.
 
در این راهپیمایی با شکوه که از چهار راه پیروزی به سمت میدان شهید مدرس شهر لار برگزار شد؛ دانش آموزان و اقشار مختلف مردم همیشه در صحنه لارستان با سردادن شعارهایی همچون (سیزدهم آبان ماه، صلابت ملت است-روز شکست کفرو، عزت این امت است و امروز روز سیزده آبان است - روز تصرف دژ شیطان است و مرگ برآمریکا و مرگ بر اسراییل) خشم و انزجار خود را از آمریکای جنایت کار و صهیونیسم غاصب نشان دادند. در تجمع با شکوه این روز، همچنین حجت الاسلام موسوی امام جمعه لارستان نیز سالروز تبعید حضرت امام خمینی (ره)، روز تسخیر لانه جاسوسی آمریکا و روز دانش آموز را تشریح نمود.
 
در پایان این مراسم قطعنامه ی تظاهرات سراسری یوم اله 13 آبان ماه در 8 بند قرائت شد که شرکت کنندگان در این همایش با شکوه با بانگ رسای تکبیر، مفاد آنرا تأیید کردند.
 
اجرای گروه سرود طه و قرائت شعر و مقاله از دیگر برنامه های این مراسم با شکوه بود.
 
گفتنی است مراسم مشابهی نیز در بخش های اوز،جویم، بیرم، بنارویه، صحرای باغ و روستاهای بخش مرکزی لارستان با شکوه هر چه تمام برگزار گردید.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال