محفل انس با قرآن در جویم برگزار شد
زمان انتشار: 5 آذر 1397 ساعت 22:14:54
تعداد بازدید: 255
به مناسبت میلاد پیامبراکرم(ص)،امام جعفر صادق(ع)و هفته بسیج محفل انس با قرآن با حضور قاریان و حافظان قرآنی در شهر جویم برگزار شد.
به گزارش صحبت نیوز، محفل انس باقرآن به مناسبت میلاد پیامبراکرم(ص)،امام جعفر صادق(ع)و هفته بسیج به همت حوزه های مقاومت امام سجاد(ع)،حضرت معصومه(س) و مؤسسه قرآنی-فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا(س)‌ و باحضور ائمه جمعه و جماعات شهر و بخش، مسئولین شهرستان و بخش و جمعی از قاریان و حافظان قرآنی در سالن شهیدرجایی آموزش و پرورش جویم برگزار شد.
 
در ابتدای مراسم مهدی بیداد فرماندهی حوزه مقاومت امام سجاد(‌ع) بسیج سپاه جویم ضمن تبریک هفته وحدت و بسیج از حضور مسئولین،قاریان و حافظان قرآن و روحانیون حاضر در جلسه تقدیر و تشکر نمود.
 
پس از آن امیر جاهدی فرمانده سپاه ناحیه لارستان نیز ضمن تبریک ولادت پیامبر اعظم(ص)،امام جعفر صادق(ع) و هفته بسیج، قرآن را موجب افزایش رزق و روزی دانست وافزود:امیدواریم همه از این محفل معنوی بهره کافی ببریم و بتوانیم صفات پیغمبر(ص) را به دنیا معرفی کنیم چرا که امروز حلقه مفقوده ی عالم بحث معنویت است و معرفی نسخه نورانی اسلام و پیامبر اسلام باعث می شود که مردم دنیا به سمت ما بیایند.
 
وی در ادامه با اشاره به هفته بسیج بیان داشت: بسیجیان بی مزد و منّت بار انقلاب را به دوش می کشند و به گفته مقام معظم رهبری پرچم بصیرت همیشه به دست بسیج است.بسیج یک پشتوانه و عقبه ی فکری جدی دارد که بر دومبنا استوار است:پایه اولِ اندیشه و تفکر بسیجی حس مسئولیت پذیری است در برابر تمام مردم دنیا حتی غیرمسلمانان و این احساس مسئولیت است که امروز بسیج را وسط سخت ترین میدان های مبارزه و جهاد قرار داده و حتی در آن سوی مرزها(سوریه) به تکلیف واداشته و این احساس، پشتوانه دینی دارد. پایه دوم عقبه فکری بسیج بصیرت است، یعنی شناخت دوست از دشمن که اگر نتوانیم دوست را از دشمن تشخیص دهیم شکست می خوریم،پس بایستی جهت مبارزه را حفظ کنیم و وحدت همگانی داشته باشیم و امروز همین تفکر بسیجی است که هیمنه ی پوشالی اسرائیل را در هم می شکند و امیدوارم همه ما سربازان خوبی برای نظام و انقلاب باشیم.
 
در پایان حجة الاسلام حیدری نماینده مسئول مؤسسه مرکزی قرآنی بیت الاحزان کل کشور در خصوص فعالیت های مؤسسه قرآنی-فرهنگی بیت الاحزان حضرت زهرا(س‌) شهر جویم توضیحاتی ارائه نمود.
 
لازم به ذکر است این برنامه با هدف ترویج فرهنگ قرآنی و تقویت باورهای دینی و ارزشی و با حضور قاریان و حافظانی از استان خوزستان و بخش های جویم و بنارویه برگزار شد.
 
خبرنگار: آرزو جهان پیما

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال