نمایشگاه کتاب بنارویه پایان یافت
زمان انتشار: 6 آذر 1397 ساعت 09:39:46
تعداد بازدید: 288
مراسم اختتامیه نمایشگاه کتاب بنارویه با حضور روان بخش امام جمعه، احمد علمدار بخشدار، روسای ادارات، اعضای شورای اسلامی، بسیجیان، فرهنگیان، دانش آموزان و عموم مردم بنارویه در سالن شهدای شهر بنارویه برگزار شد.
در این مراسم احمد علمدار بخشدار بنارویه ضمن تبریک هفته بسیج گفت: بنیانگذار انقلاب اسلامی و موسس نهاد مردمی بسیج در 5 آذر 58 با درایت و هوشمندی تمام با تاسیس و تشکیل نهاد 20 میلیونی بسیج، سالیان متمادی انقلاب و نظام مقدس جمهوری اسلامی را بیمه کردند.
 
نماینده عالی دولت در بخش بنارویه در ادامه به پیشرفت و تاثیرگذاری بسیج در عرصه های سرنوشت ساز فرهنگی، علمی و فناوری در کشور اشاره و در پایان بر بسط و رشد تفکر بسیج در تمام طول سال تاکید کردند.
 
وی در ادامه با توجه به اختتامیه نمایشگاه کتاب از اهمیت و جایگاه علم در اسلام گفت: با اشاره به دغدغه های مقام معظم رهبری در خصوص کتاب و کتاب خوانی در کشور که فرموده اند "من هر زمانی که به یاد کتاب و وضع کتاب در جامعه خودمان می افتم، قلبم غمگین و متاسف می شوم "افزودند امیدواریم با برگزاری برنامه هایی همچون نمایشگاه کتاب جامعه و خانواده ایرانی را با کتاب آشتی دهیم و در راستای فرامین مقام معظم رهبری در راستای ترویج کتاب و کتاب خوانی حرکت کنیم.
 
در این مراسم از کتاب "مدیریت رفتار کودکان بیش فعال در مدرسه و خانه" تالیف چهارتن از فرهنگیان بخش بنارویه خانم ها الهام و طاهره قائدی، فاطمه حسین پور و آقای زین العابدین امانی رونمایی شد.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال