یادمان شهدای جاویدالاثر لار در دبستان شهدای فرهنگی لار افتتاح شد
زمان انتشار: 10 دي 1397 ساعت 14:02:02
تعداد بازدید: 195
در مراسمی با حضور مدیر و معاونین ابتدایی و پرورشی مدیریت آموزش و پرورش، رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران، اعضای شورای شهر، رزمندگان هشت دفاع مقدس، خانواده های شهدای جاویدالاثر و اولیا و مربیان، یادمان شهدای جاویدالاثر در دبستان شهدای فرهنگی افتتاح شد.
 به گزارش روابط عمومی معاونت اداره کل و مدیریت آموزش و پرورش لارستان مهدی اسماعیلی در ابتدای مراسم در سخنانی تاکید کرد برکت شهدا در زمان حیاتشان، دفاع از اعتقادات و آب و خاک و در زمان شهادتشان هم بصیرت و برکات قدسی است که شامل همگان میشود.
 
مدیر آموزش و پرورش لارستان یادمان شهدا در مدرسه را باعث تلنگری روزانه برای همه دانست تا همواره در مسیر آنها گام برداریم و پیوسته از خداوند بزرگ بخواهیم که توفیق دهد راه و رسم شهدا را سرلوحه خود قرار داده و در هر فرصتی سعی کنیم وصیت نامه شهدا را مطالعه کنیم که باعث صیقل شدن روح میشوند.
 
وی همچنین از کادر این مدرسه که در برنامه های مختلف آموزشی و پرورشی پیشگام است قدر دانی کرد و گفت: یکی از ویژگی های خوب این مدرسه، دانش آموز محور بودن فعالیت هایشان است که میتوان الگویی مناسب برای سایر مدارس باشد.
 
تجلیل از خانواده پنج شهید جاویدالاثر لار، اعطای نشان شهدا به دانش آموزان، اجرای سرود همگانی با موضوع ولایت و شهدا، خاطره گویی توسط اکبر یزدی از رزمندگان هشت سال دفاع مقدس، قرائت مقاله و شعر توسط چند دانش آموز، از دیگر برنامه های اجرایی این مراسم بود.
 
در پایان نیز یادمان شهدای جاویدالاثر شهر لار در محوطه ورودی ساختمان آموزشی این دبستان افتتاح شد.


روابط عمومی معاونت اداره کل    ومدیریت آموزش وپرورش لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال