نمایش خلاقیت دانش آموزان لارستان در جشنواره «جابربن حیان»
زمان انتشار: 21 دي 1397 ساعت 13:31:47
تعداد بازدید: 276
نمایشگاه آثار علمی دانش آموزان پایه اول تا ششم مدارس لارستان در قالب جشنواره «جابربن حیان» از روز سه شنبه 18 دی ماه 97 در سالن ضمن خدمت (غدیر) لار آغاز و پنجشنبه 20 دی ماه به کار خود پایان داد. 
جعفر حمیدی معاونت ابتدایی آموزش ‌و پرورش لارستان با اشاره به اینکه جشنواره «جابربن حیان» فرصت مناسبی برای نمایش تفکر خلاقانه دانش آموزان ابتدایی است گفت: در این نمایشگاه 110 اثر و ایده از مدارس شهر و روستا در سه بخش «طبقه بندی»، «نمایش علمی» و «طراحی، ساخت و آزمایش» آثار خود را ارائه کردند.
 
وی گفت: اگر در زمینه نوآوری، تحقیق و خلاقیت دانش آموزان دوره ابتدایی خوب کار نکنیم نمی توانیم انتظار داشته باشیم که آنها در بزرگسالی به موفقیت برسند.
 
وی خاطر نشان کرد: دانش آموزان ایده های علمی و خلاقانه خوبی در این نمایشگاه ارائه کردند که نشان از شوق و علاقه دانش آموزان به شرکت در چنین جشنواره هایی دارد.
 
وی در پایان گفت: از بین آثار این نمایشگاه حدود 20 اثر برتر از مدارس نیز به عنوان آثار برگزیده به نمایشگاه استانی راه پیدا خواهند کرد و آثار برتر استان نیز به مرحله کشوری می روند.
 
شایان ذکر است جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، اعضای شوراي اسلامی شهر لار، علی اصغر علیپور معاونین سیاسی، علی پیروز بخشدار مرکزی، مسئولان آموزش و پرورش لارستان، دانش آموزان، مديران، معاونين، معلمان مدارس لارستان و اولياي دانش آموزان از این نمایشگاه بازدید کردند.


عادل    پورشمسی

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال