پیام تبریک فرماندار ویژه لارستان به مناسبت قهرمانی تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان در لیگ برتر
زمان انتشار: 6 بهمن 1397 ساعت 15:21:28
تعداد بازدید: 343
در پی قهرمانی مجدد تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان در مسابقات لیگ برتر هندبال بانوان کشور، جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در پیامی، قهرمانی این تیم را به مدیر عامل، کادر فنی،بازیکنان و مردم مومن و شریف منطقه لارستان بزرگ تبریک گفت. 
به گزارش صحبت نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛دراین پیام آمده است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم کسب عنوان قهرمانی مسابقات هندبال لیگ برتر کشور توسط تیم هندبال بانوان شهید چمران لارستان و راهیابی به مسابقات آسیایی در چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به مردم شریف استان فارس، بخصوص منطقه لارستان بزرگ تبریک می گویم.
 
بدون شک این موفقیت و درخشش، شایستگی و توانمندی بانوان ورزشکارلارستانی را بار دیگر به همگان نشان داد و باعث خوشحالی مردم و جامعه ورزش استان و این شهرستان شد و این مهم میسر نشده مگر با تلاش‌های مجدانه و خستگی ناپذیر مدیر عامل، سرپرست، تک تک بازیکنان، مربیان، مسولان ورزش شهرستان، پرسنل باشگاه شهید چمران و تمامی هواداران و مردم این خطه پهناور.
 
بار دیگر این درخشش و پیروزی بزرگ را به مردم و هواداران ورزش لارستان تبریک گفته و از خداوند متعال برای جناب آقای حاج مسعود راستی لاری مدیر عامل محترم باشگاه تیم شهید چمران لارستان، سرمربی، مربیان، بازیکنان و عوامل باشگاه شهید چمران لارستان، موفقیت های دیگری را خواستارم.
 
جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال