با حضور فرماندار ویژه لارستان و امام جمعه لار؛
از خانواده شهدای انقلاب اسلامی در لارستان تجلیل شد
زمان انتشار: 13 بهمن 1397 ساعت 18:27:59
تعداد بازدید: 180
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و امام جمعه لار، از خانواده معظم شهدای انقلاب اسلامی این شهرستان تجلیل به عمل آمد. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حجت الاسلام والمسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لارستان،علی اصغر علی پور و احسان طاهری معاونین سیاسی و برنامه ریزی فرمانداری، اعضای شورای تامین شهرستان، مسئولین و اقشار مختلف مردم از خانواده معظم شهدای انقلاب اسلامی این شهرستان در مسجد جامع لار تجلیل شد.
 
در این برنامه معنوی لوح سپاس و هدیه ای به رسم یادبود از سوی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران لارستان تقدیم این خانواده های گرانقدر گردید. گفتنی است شهرستان لارستان، ۳۰۵ شهید را تقدیم این نظام وانقلاب نموده است،که از این تعداد، 3 شهید آن از شهدا زمان انقلاب بوده اند. شهیدان محمد علی طاهری ،احمد خلیلی زاده و مهدی رستگار لاری در 14 دی ماه سال 57 در شهر لار بدست دژخیمان رژیم پهلوی به درجه رفیع شهادت نائل آمده اند. روحشان شاد و یاد و نامشان گرامی باد.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال