با حضور فرماندار ویژه لارستان، معاون وزیر علوم و نماینده مردم؛
از برترین های آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ و آزمون سراسری فنی و حرفه ای سال ۱۳۹۶ تجلیل شد
زمان انتشار: 18 بهمن 1397 ساعت 18:10:33
تعداد بازدید: 150
با حضور فرماندار ویژه لارستان، معاون وزیر علوم و نماینده مردم، از برترین های آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ و آزمون سراسری فنی و حرفه ای سال ۱۳۹۶ شهرستان‌های لارستان، خنج و گراش تجلیل شد.
 به گزارش صحبت نیوز به نقل از روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ بمناسبت چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، غفاری معاون فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، حجت الاسلام و المسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لار،  جعفرپور نماینده مردم شهرستان‌های لارستان خنج و گراش در مجلس شورای اسلامی، علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری و جمعی از مسئولین و خانواده‌های دانش‌آموزان و دانشجویان، همایش تجلیل از برترین های آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ و آزمون سراسری فنی و حرفه ای سال ۱۳۹۶ شهرستان‌های لارستان خنج و گراش در محل تالار وحدت لارستان برگزار شد.
 
در این همایش فرماندار ویژه لارستان، نماینده مردم لارستان خنج و گراش، معاون فرهنگی اجتماعی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و رامین خورسند دبیر این همایش به ایراد سخن پرداختند.
 
در پایان از برترین های آزمون سراسری سال ۱۳۹۷ و آزمون سراسری فنی و حرفه ای سال ۱۳۹۶ شهرستان‌های لارستان، خنج و گراش با اهدای لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.
 
پخش کلیپ و اجرای گروه سرود طاها از دیگر برنامه‌های این همایش بود.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال