آئین نکوداشت روز امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی در جویم برگزار شد
زمان انتشار: 17 اسفند 1397 ساعت 01:21:44
تعداد بازدید: 230
آئین بزرگداشت روز امور تربیتی و هفته تربیت اسلامی به همت اداره آموزش و پرورش منطقه جویم و با حضور معاونت تربیت بدنی و سلامت و همچنین ریاست اداره تربیت بدنی و فعالیت های ورزشی اداره کل آموزش و پرورش فارس، امام جمعه،بخشدار،شهردار،ریاست شورای اسلامی شهر،مدیر آموزش و پرورش بخش، معاونین و مربیان پرورشی و مشاوران بهداشت و تربیت بدنی مدارس در سالن اجتماعات شهرداری جویم برگزار شد.
حسین زمانی ریاست آموزش و پرورش بخش جویم،در اين مراسم ضمن تبریک روز امورتربیتی و هفته تربیت اسلامی، یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر بنیانگذاران نهاد مقدس امور تربیتی را گرامی داشت و تصریح نمود:فضای کار برای یک مربی تربیت بدنی و پرورشی بسیار زیاد است،هرچند امروز در فضای آموزشی این مسئولیت خطیر متوجه معاونین و مربیان پرورشی است چرا که انتقال ارزشهای دینی و انقلابی به مدارس،شناخت و پرورش استعداد های دانش آموزان از جمله اهداف بلند واحد امور تربیتی است.
 
در ادامه حجة الاسلام احمدی امام جمعه شهر جویم نیز ضمن تبریک هفته امور تربیتی و تربیت اسلامی و گرامیداشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر افزود:بخش عمده رسالت امور تربیتی این است که دانش آموزان را آنگونه که اسلام گفته تربیت نمایند و این مهم ترین رسالت است و در سایه انقلاب اسلامی نیز بایستی پاسدار ارزشها باشند و پاسخگوی نیازهای روحی و جسمی دانش آموزان باشند.
 
پس از آن احمدعلی قهرمانی معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش فارس ضمن تقدیر از عوامل برگزاری این مراسم و تبریک روز امور تربیتی و با اشاره به نقش مهم آن اظهار داشت:‌برای تغییر‌ یک رفتار باید دانش داشته باشیم و آموزش دهیم اما نکته اثرگذار آن،تغییر نگرش است.
 
وی در ادامه افزود:نقش معاونین پرورشی و تربیت بدنی در یک مدرسه نقش مهمی است و مدرسه نیز بایستی از یک مکان آموزشی به یک مکان تربیتی تبدیل شود،پس نتیجه می گیریم که مربیان با همکاری یکدیگر می توانند محیط مدرسه را سالم نگه دارند و همه به نوعی مربی پرورشی باشند.
 
اجرای سرود،دکلمه،گلستان خوانی و تجلیل از مربیان و معاونین پرورشی،مشاوران و دانش آموزان برتر مسابقات ورزشی از مهمترین برنامه های این مراسم بود.
 
خبرنگار: آرزو جهان پیما

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال