از جهادگران اردوهای جهادی و طرح هجرت در لارستان تجلیل شد
زمان انتشار: 21 اسفند 1397 ساعت 18:57:27
تعداد بازدید: 256
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و جانشین سپاه فجر استان فارس، از جهادگران اردوهای جهادی و طرح هجرت در لارستان تجلیل شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، بوعلی جانشین سپاه فجر استان فارس، علی اصغر علی پور معاون سیاسی فرمانداری، امیر جاهدی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان، جمعی از مسئولین ادارات و بسیجیان شهرستان، از جهادگران اردوهای جهادی و طرح هجرت در شهرستان لارستان تجلیل شد.
 
در این مراسم فرماندار ویژه لارستان ضمن تقدیر و تشکر از جهادگران بسیجی اردوهای جهادی و طرح هجرت در سخنانی خاطر نشان کرد: جهادگران بسیجی نمونه جهاد در راه خدا و انسان دوستی، نوع‌دوستی و خدامحوری هستند.
 
حسنی تصریح کرد: فعالیت های جهادی در شهرستان لارستان به دلیل روحیه بالای ایثارگری که در بسیجیان این خطه است، روز به روز افزایش می یابد و این بواسطه هماهنگی خوبی است که بین مجموعه اداری شهرستان و سپاه وجود دارد و در بسیاری از جهات نشات گرفته از همین روحیه ایثارگری است که در بدنه بسیجیان وجود دارد که امیدواریم این هم افزایی و هماهنگی منشأ خیر و برکت باشد و بتواند بستر خوبی را فراهم کند، برای اینکه فعالیت‌های اجرایی شهرستان بیشتر شود.
 
وی با تاکید بر اینکه یقیناً وقتی روحیه جهاد و شهادت و ایثارگری از هشت سال دوران دفاع مقدس به جوانان امروزی منتقل و در جامعه نهادینه می شود؛ بیان کرد: پرچمداران و سرداران این عرصه کسانی هستند که هشت سال دفاع مقدس را اداره کردند و امروز هم فرهنگ ایثار و جهاد را در جامعه نهادینه می کنند که یقینا منشا محرومیت زدایی از مناطق دورافتاده خواهد شد.
 
فرماندار ویژه لارستان در پایان اظهار کرد: ظرفیت ها و پتانسیل ها زیادی در شهرستان وجود دارد و در این راستا اجرای برنامه های فرهنگی زیادی در این منطقه اجرا می گردد که بسیج نیز نقش بسزایی در اجرای آن برنامه‌ها دارد.
 
پیش از این نیز سردار بوعلی جانشین فرماندهی سپاه فجر استان فارس و سرگرد امیر جاهدی فرماندهی ناحیه مقاومت بسیج سپاه لارستان نیز به ایراد سخن پرداختند.
 
در پایان نیز از جهادگران اردوهای جهادی و طرح هجرت در لارستان با لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال