اجرای ۷۲ کیلومتر عملیات رویه حفاظتی فوگ سیل در لارستان
زمان انتشار: 21 اسفند 1397 ساعت 13:56:05
تعداد بازدید: 210
مدیر راهداری اداره کل راه و شهرسازی لارستان از اجرای عملیات «فوگ سیل» بطول ۷۲ کیلومتر در محورهای این اداره کل خبر داد.
به گزارش روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی لارستان علیرضا راستیار عنوان داشت: با توجه به ضرورت نگهداری و مدیریت راهها و جاده ها که از بنیادی ترین اصول زیربنایی در راستای کاهش هزینه ها و اقدامات کاهش دهنده زمان ترمیم راهها که بوسیله اجرای آسفالت حفاظتی تحقق می یابد که اجرای فوگ سیل یکی از راهکار های آن است.
 
وی افزود: جهت حفظ و نگهداری سطح رویه آسفالت فوگ سیل یکی از شیوه های ارزان قیمت و سریعی بوده که فرسایش کارایی و کیفیت ناشی از مرور زمان براثر آفتاب و گرما و عبور ترافیک با اجرای این روش حداقل بین ۳تا ۵سال را به تاخیر می اندازد و استفاده از فن آوری های نوین در اجرای آسفالت می تواند هزینه های زیادی که سالانه در اثر خرابی و مرمت و بازسازی سطح رویه آسفالت ها به کشور تحمیل می کند جلو گیری کند.
 
راستیار ادامه داد: این اداره کل اقدام به اجرای عملیات فوگ سیل بطول ۷۲کیلومتر در محورهای اوز-کوره، خنج- محمله و سه راه ارد و اهل- پسبند نموده است که پس از اتمام عملیات فوگ سیل در این محورها خط کشی آن نیز انجام خواهد شد.
 
وی همچنین از رانندگانی که قصد تردد از این محور ها را دارند خواست تا با رعایت کلیه نکات ایمنی و توجه به علائم اطلاعاتی نصب شده از این مسیر تردد کنند.


روابط عمومي    اداره كل راه و شهرسازي لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال