با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان؛
۱۴ جهیزیه کامل به نوعروسان زیر پوشش کمیته امداد امام (ره)لارستان اهداء شد
زمان انتشار: 22 اسفند 1397 ساعت 09:36:31
تعداد بازدید: 228
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان،۱۴ جهیزیه کامل به ارزش 7 میلیارد ریال به نوعروسان زیر پوشش کمیته امداد امام(ره) لارستان اهداء شد.
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حجت‌الاسلام و المسلمین جعفری رئیس ستاد زکات استان فارس، هوشنگ دلاور رئیس کمیته امداد امام (ره)شهرستان، محمدرضا قنبر نژاد شهردار لار، رحیم مقیمی رییس شورای شهرستان، رحیم بیژنی رییس شورای اسلامی شهر لار و فرجام رییس دانشگاه علمی کاربردی ،۱۴ جهیزیه کامل به ارزش 7 میلیارد ریال به نوعروسان زیر پوشش کمیته امداد امام خمینی رحمت الله علیه لارستان اعطا شد.
 
فرماندار ویژه لارستان در این مراسم در سخنانی گفت: خدا را شکر حس نوع دوستی و کمک به افراد نیازمند در سرشته مردم این شهرستان وجود دارد و این مردم عزیز فطرتا دوست دارند که به هم نوع خود در گرفتاری ها و مشکلات کمک کنند که این یکی از افتخارات این منطقه است.
 
حسنی با بیان اینکه مردم منطقه لارستان بزرگ مردمی سخاوتمند و مهربان هستند؛ افزود خیرین این منطقه با دستان سخاوتمند خود بیشتر از گذشته و در حد توانشان به افراد مستضعف کمک می کنند.
 
وی با اشاره به مواردی در خصوص دستگیری از نیازمندان اظهار داشت: همه ما باید با توجه به سرشت نوع دوستی که در وجودمان است، به فکر افرادی که ضعیف هستند و ناخواسته مشکلاتی برای آنها ایجاد شده است؛ باشیم.
 
فرماندار ویژه لارستان با قدردانی از کمیته امداد امام (ره) افزود: این نهاد نهایت تلاش خود را برای یاری رساندن به افراد تحت پوشش کمیته از هر طریقی انجام میدهد.
 
همچنین هوشنگ دلاور رئیس کمیته امداد امام خمینی لارستان در سخنانی هدف از ارائه این خدمات توسط کمیته امداد، ترویج ازدواج آسان و کمک به ازدواج فرزندان خانواده‌های نیازمند و مددجویان است.
 
وی تصریح کرد: به مناسبت ۱۴ اسفند سالروز تاسیس کمیته امداد توسط بنیانگذار نظام مقدس جمهوری اسلامی، ۱۴ سری جهیزیه کامل به نام چهارده معصوم به نوعروسان تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی لارستان تحویل داده شد تا همزمان با آغاز بهار طبیعت بتوانند زندگی مشترک خود را آغاز کنند.
 
وی اظهار کرد: برای جهیزیه این نوعروسان ۷ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده که سهم هر مددجو در تامین جهیزیه ۵۰۰ میلیون ریال است.
 
دلاور ادامه داد: هزینه این جهیزیه ها توسط جمعی از خیرین لارستانی مقیم خارج از کشور تامین شده است.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال