معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان:
خیرین منطقه لارستان مایه مباهات و افتخار در ایران اسلامی هستند
زمان انتشار: 22 اسفند 1397 ساعت 14:23:47
تعداد بازدید: 267
با حضور معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان و معاون مجمع خیرین سلامت کشور؛ از خیرین عرصه سلامت شهرستان های لارستان و خنج تجلیل شد. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ در مراسمی با حضور جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، حجت الاسلام و المسلمین موسوی امام جمعه لار، ائمه جمعه بخش های بیرم و صحرای باغ، اسماعیل غنیان معاون هماهنگ کننده امور استانهای مجمع خیرین سلامت کشور، کریمی رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان، بخشداران و جمعی از مسئولین شهرستان، از خیرین و نمایندگان خیر در عرصه سلامت برای سومین سال پیاپی در لارستان تجلیل شد.
 
در این همایش که در محل سالن جهانگردی لارستان برگزار شد؛ فرماندار ویژه لارستان در سخنانی ضمن تقدیر و سپاس از کلیه خیرین منطقه لارستان در سخنانی خاطرنشان کرد: یکی از دلایلی که نام و آوازه لارستان بزرگ در ایران اسلامی و فراتر از آن زبانزد عام و خاص و زینت بخش محافل و مجالس است، وجود خیرین عزیز این خطه است.
 
حسنی ادامه داد: یقینا اقداماتی که در حوزه شهرستان صورت گرفته است و کارهای خوبی که خیرین در سطح شهرستان، استان، کشور و یا خارج از کشور انجام داده اند و باعث و بانی رشد و توسعه شده اند، همه و همه بواسطه توجه به آیات قرآن کریم، توجه به شیوه ائمه معصومین و اعتقادات دینی مردم این دیار است.
 
وی تصریح کرد: اگر انگیزه، اعتقاد و خدامحوری نباشد و در کل اعتقاد به خداوند کمرنگ شود مطمئنا توجه به مخلوقات خداوند و توجه به همنوع و نوع دوستی هم وجود نخواهد داشت.بنابراین آن غنای فرهنگی با ارزشی در مردم لارستان وجود داشته است که چنین انسان‌های پاک سیرتی همچون خیرین در این منطقه بوجود آیند تا در راه خدمت به همشهریان خود تلاش کنند.
 
حسنی خیرین منطقه لارستان را مایه مباهات و افتخار دانست و تصریح کرد: نام نیک خیرین عزیز منطقه لارستان مایه عزت و افتخار است، بخصوص برای اینجانب هم افتخاری است که خدمتگزار این عزیزان و این مردم شریف هستم.
 
فرماندار ویژه لارستان همچنین در این مراسم متذکر شد که در چنین همایش هایی می بایست از سخنان خیرین عزیز نیز استفاده گردد تا نظرات و پیشنهادهای آنها در مراسم بعدی اجرایی گردد.
 
پیش از این نیز اسماعیل غنیان معاون هماهنگ کننده امور استانهای مجمع خیرین سلامت کشور، دکتر کریمی رئیس دانشکده علوم پزشکی لارستان، حجت الاسلام و المسلمین سید مختار موسوی امام جمعه لار، محتاجی رییس هیئت امنای مجمع خیرین سلامت شهرستان و مظفری رئیس دفتر نماینده شهرستان‌های لارستان خنج و گراش نیز به ایراد سخن پرداختند.
 
در پایان نیز از خیرین عرصه سلامت در لارستان با لوح سپاس و هدایایی تجلیل شد.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال