پیام تبریک معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان به مناسبت فرا رسیدن عید نوروز
زمان انتشار: 28 اسفند 1397 ساعت 08:56:18
تعداد بازدید: 197
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان در پیامی، فرا رسیدن سال نو و عید نوروز را تبریک گفت.
 به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان، متن پیام جلیل حسنی به این شرح است:
 
بسم الله الرحمن الرحیم یا مقلب القلوب و الابصار، یا مدبرالیل و النهار ،یا محول الحول و الاحوال، حول حالنا الی احسن الحال بهار یکی از باشکوه ترین جلوه های رحمانی در جهان هستی است که می توان با تماشای آن، راهی به سوی خدا یافت و جمال پروردگار را به تماشا نشست، فصلی نو که طبیعت، ردای شکوفه بر تن می کند و انسان ها را به مهرورزی، گره گشایی و هم گرایی فرا می خواند. بار دیگر نوروز با تمام زیبائیهایش فرا رسید، بار دیگر ایام سرخوشی و سرسبزی آمد و بار دیگر طبیعت رخ نمایاند و جلوه ای از آفرینش و جلال الهی آشکار ساخت.
 
نوروز، آغاز بهار، مظهر احیای دوباره طبیعت و شکوه خلقت است که به آدمی پیام زندگی دوباره، معاد، غبارروبی دل، تحول در افکار و رفتار، تدبر و تفکر و پیام از خود رستن و به خدا پیوستن می دهد. امید که در این سرآغاز شکفتن و موسم تحول و تازگی، تأملی دوباره بر خویشتن خویش داشته باشیم.
 
نوروز سر آغازی دوباره بر تجدید ارادتها، یکدلی و محبت های خالصانه و زدودن کدورت هاست و فصلی نو برای نوشدن همراه با طبیعت است . عيد نوروز آغاز رويش است.
 
اين رويش همچنان كه در طبيعت محسوس است ، مي تواند در دلها و جانهاي ما و حركت رو به پيشرفت ما نيز خود را مجسم و نمايان كند.
 
اینجانب بر خود لازم دانسته آغاز سال نو، فرارسیدن بهار طبیعت و عید باستانی نوروز که تقارن یافته با ولادت با سعادت و سراسر نور مولی الموحدین، امیر مومنان علی (ع) و روز مرد را به آحاد ملت قدرشناس ایران اسلامی، بخصوص مردم شریف و عزیز منطقه لارستان بزرگ، تبریک، تهنیت و شادباش عرض نموده و برای همگان سالی توأم با عزت و سربلندی همراه با سلامتی و آسایش آرزو می‌نمایم.
 
جلیل حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال