آمادگی کامل ناحیه لارستان برای سوخت رسانی ایام نوروز
زمان انتشار: 1 فروردين 1398 ساعت 16:01:42
تعداد بازدید: 150
رئیس ناحیه لارستان از آمادگی کامل ناحیه لارستان برای سوخت رسانی ایام نوروز خبر داد.
به گزارش روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه فارس، مسعود حسنیان رئیس ناحیه لارستان از حضور و بازدید امام جمعه لار، مسئولین شهرستان از ناحیه خبر داد و هدف از این بازدید را آشنایی بیشتر با فرایند سوخت رسانی در سطح شهرستان بیان کرد.
 
رئیس ناحیه لارستان ضمن ارائه گزارشی از روند سوخت رسانی در سال ۹۷ گفت: این شهرستان بعداز شیراز و مرودشت سومین مصرف کننده سوخت در استان فارس است و با همکاری و هماهنگی مالکین مجاری عرضه و شرکت های حمل و نقل این مهم بخوبی تحقق یافته است.
 
وی همچنین گفت: با توجه به موقعیت ارتباطی شهرستان لارستان و آغاز سفرهای نوروزی تمهیدات لازم برای ارائه خدمات و سوخت رسانی مطلوب اتخاذ شده و در خصوص تامین و توزیع فرآورده در سطح ناحیه ذخیره سازی مناسب فرآورده ها صورت گرفته است.
 
حجت الاسلام موسوی امام جمعه لار نیز در این دیدار ضمن تبریک فرارسیدن سال نو و میلاد امام علی (ع) به نقش موثر مردم و روحانیت در ملی شدن صنعت نفت و استقلال آن اشاره کرد و از عملکرد شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی ناحیه لارستان ابراز رضایتمندی کرد و با حضور در انبار نفت لارستان از تلاش همکاران ناحیه قدردانی کرد.

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال