جلسه شورای آموزش و پرورش بخش جویم برگزار شد
زمان انتشار: 26 فروردين 1398 ساعت 06:45:45
تعداد بازدید: 319
اولین جلسه شورای آموزش پرورش بخش جویم در سال ۹۸ با موضوع گزارش عملکرد و بزرگداشت هفته معلم به ریاست بخشدار در محل سالن جلسات اداره آموزش و پرورش جویم برگزار گردید.
 
 
به گزارش روابط عمومی اداره آموزش و پرورش بخش جویم،جلسه شورای آموزش و پرورش بخش  با حضور بخشدار،مدیر آموزش و پرورش و سایر اعضاء در محل اداره آموزش و پرورش برگزار شد.
 
داود شفیعی بخشدار و  رئیس شورای آموزش و پرورش بخش جویم در این جلسه با تبریک اعیاد شعبانیه در خصوص شورای آموزش و پرورش بیان داشت:این نهاد زیربنای توسعه کشور را می سازد و  با مشارکت مردم و مسئولین می تواند در پیشرفت تعلیم و تربیت موثر واقع شود و امیدوارم در هفته معلم نیز به نحو احسن و با برگزاری مراسمی در خور معلمان از زحمات و خدمات این عزیزان تقدیر شود.
 
در ادامه حسین زمانی ریاست آموزش و پرورش بخش جویم نیز با اشاره به سال رونق تولید افزود:امیدواریم با همکاری دولت و تمام نهادها مشکلات اقتصادی مردم بهبود یابد و برخود لازم می دانیم اقدامات نابخردانه رییس جمهور آمریکا را محکوم نماییم.
 
ایشان سپس ضمن ارائه گزارش عملکرد این نهاد تصریح نمود:جلسه شورای آموزش و پرورش فرصت خوبی برای تصمیم گیری و تصمیم سازی و نظارت بر فعالیت ها و امکاناتی است که برای تعلیم و تربیت مورد نیاز می باشد و به یقین پیشرفت هرجامعه به تعداد معلمان آن کشور است پس بایستی در هفته بزرگداشت مقام معلم بتوانیم ضمن آرزوی موفقیت برای تمامی فرهنگیان بر لزوم تدارک برنامه های در خور شایسته این قشر زحمت کش تمام تلاش خود را به کار گیریم.
 
در پایان مواردی جهت بزرگداشت هفته معلم از جمله: نواختن زنگ سپاس در مدارس،حضور مسئولین بخش در مدارس و تبریک روز معلم،حضور مدیریت و کارکنان اداری در مدارس،برگزاری مراسم تقدیر از معلمان،عیادت از فرهنگیان بیمار،برگزاری مسابقه ورزشی،سخنرانی ریاست اداره در مصلی نماز جمعه،تجلیل از خانواده شهدا و ایثارگران فرهنگی،برگزاری مراسم پیاده روی فرهنگیان،صدور تقدیر نامه مشترک فرماندار و رئیس اداره،تهیه و نصب بنر تبریک هفته معلم در سطح شهر،برگزاری مراسم تقدیر از معلمان در روستاهای سطح بخش توسط دهیاران و شوراها و تهیه کلیپ از خاطرات ماندگار فرهنگیان ارائه و حاضرین نیز نظرات خود را مطرح نمودند.
 
خبرنگار: آرزو جهان پیما
 

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال