فرماندار ویژه لارستان در جمع مسئولین ستادی و شهرستانی بیمه سلامت استان فارس:
بیمه سلامت توجه بیشتری به اقشار آسیب پذیر جامعه داشته باشد
زمان انتشار: 12 ارديبهشت 1398 ساعت 23:23:41
تعداد بازدید: 366
معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان تاکید کر: نبود حمایت های بیمه ای بخصوص در حوزه سلامت کارکرد های اجتماعی و همه فعالیت ها را آسیب پذیر می کند. 
به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه لارستان؛ نشست تخصصی مسئولین ستادی و شهرستانی بیمه سلامت استان فارس با حضور جللی حسنی معاون استاندار و فرماندار ویژه لارستان، علی اصغر علی پور معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری، دکتر فرهاد لطفی مدیر کل بیمه سلامت استان فارس، رضا احمدی رییس اداره بیمه سلامت لارستان و تمامی مسئولین ستادی و شهرستانی بیمه سلامت استان فارس در محل اداره بیمه سلامت شهرستان لارستان برگزار شد.
 
در این جلسه فرماندار ویژه لارستان در سخنانی از اقدامات و تلاش های ارزنده اداره کل بیمه سلامت استان فارس و شهرستان لارستان تشکر و بر ارتقای سطح سلامت جامعه و تمامی بیمه شدگان تاکید کرد. حسنی با بیان اینکه یکی از ضروریت های اصلی امروز جامعه ما ارتقاء سطح سلامت است؛ افزود: از نیازهای ما به خصوص اقشار آسیب پذیر جامعه، بیمه سلامت و ضمانت درمان و پایداری سلامت خانواده ها و کسانی که چرخ های اقتصادی، فرهنگی، سیاسی و امنیتی این جامعه به حرکت در می آورند، است. وی ادامه داد: اگر سلامت افراد جامعه از نظر بیمه تضمین نباشد و مردم نسبت به روند درمان خود اعتماد نداشته باشند و نگرانی ها و دغدغه هایی دراذهانشان ایجاد ‌شود، تمامی ابعاد فعالیت های اجتماعی شان هم تحت تاثیر منفی قرار خواهد داد.
 
معاون استاندار فارس با اشاره به اینکه در کنار مقوله امنیت، سلامتی نیز از موضوعات مهم است؛ تاکید کرد: سلامتی موضوعی است که تا موقعی که انسان دچار آسیبی نشده باشد، به آن توجهی ندارد و ارزش آن را نمی داند. حسنی در پایان سخنانش اظهار امیدورای کرد که بیمه سلامت توجه بیشتری به اقشار آسیب پذیر جامعه داشته باشد. پیش از این نیز دکتر فرهاد لطفی مدیر کل بیمه سلامت استان فارس، رضا احمدی رئیس اداره بیمه شهرستان لارستان و تعدادی از مسئولین ستادی و شهرستانی بیمه سلامت استان فارس نیز به ایراد سخن پرداختند.


روابط عمومي    فرمانداري وِيژه لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال