رییس جدید هیئت بسکتبال لارستان انتخاب شد
زمان انتشار: 13 ارديبهشت 1398 ساعت 00:02:58
تعداد بازدید: 180
رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان گفت: جامعه بسکتبال لارستان نیاز به همدلی و اتحاد دارد و ایجاد تعامل و هماهنگی هر چه بیشتر میان مربیان و ورزشکاران این رشته باعث می شود تا بسکتبال لارستان به جایگاه واقعی دست پیدا کند.
 به گزارش روابط عمومی اداره ورزش و جوانان لارستان، محمدحسن طیبی در نشست با جامعه بسکتبال لارستان که به منظور معرفی رئیس جدید این هیأت برگزار شد، ایجاد همدلی و تعامل را مهم ترین موضوع برای پیشرفت ورزش بسکتبال در این شهرستان دانست و اظهار داشت: اتحاد، انسجام و همدلی سلیقه ها و گرایش های مختلف موجب تعالی و پیشرفت بسکتبال لارستان می شود.
 
وی به گستردگی رشته بسکتبال در لارستان اشاره کرد و افزود: بسکتبال لارستان برای اهالی ورزش جایگاهی شناخته شده دارد و در سال های گذشته فعالیت چمشگیری داشته است. رئیس اداره ورزش و جوانان لارستان تصریح کرد: رشته‌های توپی از جمله فوتبال، والیبال، بسکتبال و هندبال به لحاظ وجود جایگاه مناسب در سطح بین المللی و آسیایی باعث شده تا علاقمندان بسیاری به این رشته‌ ها جذب شوند. طیبی با اشاره به اینکه رئیس جدید هیأت بسکتبال لارستان باید برنامه های اداره ورزش و جوانان را اجرایی کند، اضافه کرد: رئیس جدید هیأت بسکتبال لارستان باید برنامه محور باشد و از تمام ظرفیت های بسکتبال استفاده کند تا این رشته ورزشی به روزهای اوج خود بازگردد.
 
وی یادآور شد: اداره ورزش و جوانان لارستان از هیأت جدید بسکتبال انتظار دارد تا با ایجاد همدلی و تعامل بیشتر میان مربیان و ورزشکاران این رشته، جایگاه بسکتبال ارتقا پیدا کند. در پایان این نشست پس از ارائه پیشنهادها و نظرات توسط حاضرین، علیرضا غلامیان به عنوان رئیس جدید هیأت بسکتبال لارستان انتخاب شد.


روابط عمومی    اداره ورزش و جوانان لارستان

 

کد امنیتی:   
 [0 نظر]

لوگوی دیجیتال